Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babával hová érdemes...

1 éves babával hová érdemes menni, amit élvezhet is?

Figyelt kérdés
Családtagokhoz, parkba, játszótérre szoktam eljárni vele, de már többen mondták hogy miért nem megyünk vele nyaralni, strandra stb. Igazából autózni nem szeret és eddig nem gondoltam hogy kirándulásokat élvezné. Nappal még 2x alszik, szerintem neki még fontosabb hogy meg legyen a napi rutinja.
2019. aug. 27. 04:27
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Egy ekkora gyerek nem élvezi még a programokat.
2019. aug. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém 1,5 éves szeret a játszótéren lenni, parkban nézelődni, már beültettem a bicikliülésbe úgy tolom, imádja. Tavaly és idén is elmentünk a Balatonra (a kicsi még csak 6 hónapos volt, 2x aludt nappal) a nagyobb gyerkőc miatt ő már 6éves, bár ők szeretnek utazni. Esetleg elmehetnétek valahova a közelbe nyaralni pár napra. Mi úgy mentünk, hogy alvásidőben legyen az utazás. Először mikor a lánykám kicsi volt közelre utaztunk háromnegyed órás volt az út. Nekünk jól esett a kiruccanás, kicsit mi felnőttek is kiszabadultunk a napi rutinból:)
2019. aug. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Előző vagyok, imádják a vizet, így élvezték a pancsolást.
2019. aug. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Strand az tènyleg jó ötlet, játszóházat is imádja a miènk, szocializálódik kicsit ;) Az állatkert nem kötötte le, azt nem èrti mèg.
2019. aug. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Igazad van.

Még néktek is hozzá kell alkalmazkodni.


Neki elég program a jàtszótér.


Ti elmehettek vele pl állatkertbe, és nagyon fogjátok élvezni. :) Egy évesen nálunk minden állat cica volt a teknőstől az elefántig. :) A délelőtti alvásidőre esett az odaút, szokott ébrenlét alatt bejártuk, a délutáni szundíts esett a hazaút. De így is este beájult, sok új inger érte és elfáradt nagyon.

2019. aug. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy gondolom hogy egy ekkora baba ott érzi jól magát ahol a szülei vannak. Ha szereti a vizet, strandon is szuperül elvan. Azért egy egy éves nem fog teljesen megzavarodni, mert pár napig más ingerek érik. Láttam is egy cikket, hogy miért vigyed kirándulni a kicsiket, még ha nem is emlékeznek rá. Szóval szerintem ki kell mozdulni néha a megszokott dolgokból. Ha mindig a gyerek konfortzónáján belül mozgunk, hogyan kezeli majd idővel az akadályokat. Persze, most nem azt mondom, hogy ettől fogja jól kezelni, de így nem fog idegen helyektől annyira félni. Az én gyerekem is sír a kocsiban. De alvásidőben mentünk, éjjel. Aludt szinte végig
2019. aug. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Mi rengeteget jártunk erdőbe kirándulni: gyerek fel a hordozóba és mehetünk. Imádta. A strandot is imádta. 1 évesen ha mozgásilag úgy van már a játszòházat is élvezheti.

Mondjuk mi vittük étterembe, múzeumba, várost nézni is. Azt inkább saját szórakozásra. De azért úgy intéztük, hogy ő is élvezze.

Ebben a korban fontos, hogy sok inger érje.

2019. aug. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze még mindegy neki, hogy milyen messzire vagy milyen drága programra mentek. De azért jó néha valami mást is megtapasztalni neki is, nektek is, mint a sarki játszótér és a mamáék. Pancsolást szerintem is minden baba élvezi, a természeti környezet is nagyon fejlesztő, ami szintén "fontosabb". És nem baj, ha kicsit rugalmasabbra veszitek olykor a napirendjét, nem fog tőle összeomlani a rendszer. Szóval menjetek nyugodtan, elsősorban oda, amit ti is élveznétek, másodsorban pedig oda, ami nem túl nagy macera vele (bár ez ugyanaz kicsit, mint az első pont:)) Legyetek kicsit bátrabbak.
2019. aug. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

A múzeumi látogatásokat addig ejtsétek meg, amíg pici! Tavaly mi sok helyre mentünk, a legkisebb hordozó kendőben, elnézelődött, mi is kényelmesen meg tudtuk nézni a kiállítást. Idén egyszer néztünk meg egy kastélyt (most 2,5 éves) és nagyon fárasztó volt. Már nem szereti a hordozást, menne egyedül, a korlátozást nem szereti, mi meg alig bírtuk lekötni.


Kicsit legyetek önzők is, és most még használd ki, hogy oda viszed hurciban vagy sportkocsiban, ahova akarod. :)

2019. aug. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Jaj de cukik vagytok, komolyan az egyévest úgy kezelitek, mintha felfognà h hol van, meg mit csinál...

Kérdező; bárhovà viheted, bármit csinálhatsz vele élvezni fogja, hisz’ csak annyit fog fel a külvilágból, h Te vele vagy... ;)

2019. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!