Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártál már úgy, hogy pelenkázá...

Jártál már úgy, hogy pelenkázáskor az új pelus egyből mehetett a kukába, mert rosszkor jött a pisi/kaki?

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Rengetegszer. Ez vele jár.
2019. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Igen, a fiamnál eddig a rekord az volt, hogy csak a harmadik pelus ment rá "véglegesen".


Fürdetés után megtörölgettem, beraktam a popsija alá a pelenkát, krémezés közben előbuggyant a pisi, majd jött a kaka is. Pelust rácsaptam, kicsit vártam, bekukkantottam alá, látom befejezte.


Kipucolom, új pelus, krémezés, indul a második adag pisi, ezúttal szökőkútként, pelus visszahajt.


Éreztem, hogy végzett, óvatosan kivettem a második pelenkát, harmadikat alá, újra letisztogatás, újra krémezés, ezúttal már szerencsére tényleg üres volt a tár, úgyhogy a harmadik már rajta maradt. :D

2019. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Épp elégszer 🤣
2019. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Rengetegszer.
2019. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Ja és amikor még gyerek voltam és megszületett az öcsém, neki még nem nadrágpelenkája volt, hanem pelenkavédőt kötött rá Anya amibe Liberó betétpelenkát tett.


Emlékszem vele is volt olyan, hogy kötötte meg rajta Anya a friss pelust erre pukizva betojt.


Köthette ki, új betét, új nylon, öcsike meg vigyorgott hozzá. :)

2019. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Igazából ha belegondolunk nem tökmindegy hogy az a pelus egy percen belül, vagy majd 3 óra múlva kerül a kukába? :D
2019. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Annyira nem, 6-os, mivel 500 év mire lebomlik.
2019. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Rengetegszer
2019. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Lányomnál volt, hogy reggel feladtam rá az új pelust és pár perc múlva csurig pisilte.


Meg tisztába tettem a rendelőben mielőtt bevittem volna a dokihoz, ahogy beértünk és felültettem a vizsgálóasztalra, bekakilt.

2019. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Újszülött korában gyakran, sőt olyan is volt, hogy levettem a koszos pelust, ahogy tettem volna rá az újat telibe kívül-belül szétpisilte, oké, a következőbe meg azonnal belekakilt és így a 3. pelenka került fel rá. :D Most már csak olyat csinál, hogy a tiszta pelusba jobb kakilni és ahogy ráadom 5 perc múlva cserélhetem is mert műsoros. :D
2019. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!