Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hallottam 2x is gyerek...

Miért hallottam 2x is gyerek sírást ha nem sírt a lányom mikor bementem hozzá szépen aludt?

Figyelt kérdés

Szomszédba sehol nincs baba, kisgyerek.

Férjemmel ültünk a nappaliba beszélgettünk ettünk mikor hallottam sírást bementem a szobába de aludt szépen a kislányom én ezt nem értem.. Bolond nem vagyok tényleg hallottam. Utcára is kineznem az ablakból üres volt.


2019. aug. 30. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehez rosszat almodott es mar abba is hagyta mire bementel. Tudnak almukban néhány mpre sirni. Eszre se veszik fel se kelnek rá.
2019. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
A lányom rendszeresen felsír álmában, fogzik szegénykém és gondolom időnként megfájdul neki. Semmi, egyszer csak vesz egy nagy levegőt, sír 2-3 másodpercig, majd mintha elvágták volna, alszik tovább. Simán lehet nálatok is ilyen.
2019. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
44%
Vigyázz, a házatokat megszállta egy gonosz lélek... Amúgy nem szerintem fáradt vagy, aludj kicsit :P
2019. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Csak felsírt aztán aludt is tovább. Az enyém is gyakran csinálja. Nem igényel teendőt. Lehet a foga, vagy elzsibbadt a karja, akármilyen apróság.

Az első hónapokban még nekünk sem volt ilyen, mindig megoldandó okkal sírt. De ahogy nőnek úgy lehet egyre több gondjuk, viszont cserébe több mindent megtudnak oldani nélküled. Pl: ha begyűri maga alá a kezét, elzsibbad. Észleli. Kellemetlen ezért felsír de már húzza is ki maga alól. Probléma megoldva és már alszik is tovább ☺️ vagy zavarja egy puki sír kicsit de ki is jön és rögtön megnyugszik.

Én már nem is pattanok rögtön neki éjjel (mindig várok pár másodpercet, mert tudom ha fekve marad akkor mindjárt megnyugszik, kb 10 másodperc. Ha feláll akkor nincs esélyem, nem fekszik vissza 😂

2019. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Kislanyom is gyakran csinálja. Újabban gagyog álmában 🤣
2019. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is nyomja a picúr álmában :)
2019. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Az alvásmegvonás egy idô után megbontja az elmét.
2019. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fáradtság okozottbilyet, komolyan sírást hallucináltam, de nem egyedi, már másoktól is hallottam ezt.
2019. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2019. aug. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Babám rendszeresen sír álmában

Főleg fogzás környékén.

2019. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!