Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hónapos baba abba hagyta a...

7hónapos baba abba hagyta a gagyogást?

Figyelt kérdés
7hónaposan ki nőtt 2 foga a babámnak azóta nem gagyog nem sikoltozik csak akkor ad ki hangot ha valami nem tetszik neki. Védőnőnek mondtam nem mondott rá semmit mondtam neki hogy én arra tudok csak gondolni hogy talán a foga zavarja mégis csak új dolog van a szájjába és esetleg ez azt mondta erre a védőnő hogy előfordulhat..az lenne a kérdésem hogy másnak is volt ilyen hogy kinőtt a foga és nem gagyogott a babája esetleg mikor kezdett el újra? Esetleg vigyem valamilyen orvoshoz? Ha szolunk neki figyel szóval a hallása jó a torka sincs be gyulladva..de eléggé meg vagyok ilyedve hogy nem gagyog azóta se..

2019. aug. 31. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanult valami új mozgásformát mostanában?
2019. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig csak kúszott azóta már 1-2őt mászik négykézláb is illetve a fel üléssel probálkozik.
2019. aug. 31. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor még várj azzal, hogy bármilyen orvoshoz vidd.Nálunk minden mozgásforma ,,begyakorlása" alatt el volt foglalva és sokkal kevesebbet vagy egyáltalán nem gagyogott.Mikor már rendesen ment neki, akkor visszajött a hangja is.:)
2019. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ez megnyugató akkor remélem nálunk is ez lesz :)
2019. aug. 31. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!