Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legerősebb, legjobb...

Melyik a legerősebb, legjobb popsikenőcs?

Figyelt kérdés

Állítólag létezik olyan, amiből, ha túl sokat használnak, akár a lánybabák nagyajkai is összenőhetnek tőle?

Erősen hámfosztott terület gyors regenerálására kellene.



2019. szept. 2. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász szerint a Sudocrem a legerősebb. Kipállott hajlatokat is ezzel kellett kennem. Neogranormon Baby nagyon gyengus, Bepanthen átlagos, a DM-es szintén. Ami nekem még bejött, az a Weleda, DM-ben lehet kapni, mindenmentes és nagyon jó cucc, csak kegyetlen drága. De én tartalekolom, akkor használom ha kicsit csúnyább a popsi. A Sudocrem-re mondják amúgy hogy összenőhetnek a lányok kisajkai, de az alap egy pelenkázásnál, hogy a szeméremrésbe krém nem kerülhet. 2 lányom van amúgy.
2019. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Nem kisbabának kell.

2019. szept. 2. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb a neogranormon kenőcs, gyógyszertárba lehet kapni. Akkor szoktam használni ha mondjuk hasmenése van és durván kicsapja a fenekét. Nagyon. Gyorsan rendbehozza
2019. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi sudocremet használunk, megvagyunk vele elégedve. És az ára is jó
2019. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2#A tégelyes gyógyszertári popsikrém a legjobb .A kisfiam már 9 éves de gyakran kipirosodik viszket a popsilyuka körül. nem nagyon szereti,de muszáj popsikrémezni.

Esténként 4-5 napig kenem kicsit vastagabban mert sokat felsziv az alsónadrág,és tánna szép lesz.Nem tudom hány évesre akarod használni de szerintem mindegy.Ezt ajánlom olcsóbb is

nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!