Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én ezt már nem bírom mit...

Én ezt már nem bírom mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Elváltunk a férjemmel van egy lányunk 2 éves. Nála is szokott lenni a gyerek és az új nője állandóan azzal jön hogy mik azok a ruhák rajta és hogy moshatnek.. Pedig szép tiszta a ruhája de nekik büdös és piszkos meg csúnya is. Én nem akarom ezt hallgatni mindig mert már nagyon unom. Miért nem hagynak már nyugodtan? Múltkor mindig azzal idegesítettek hogy nem etetem a lányom azért olyan sovány ez nem igaz mert annyit eszik amennyit akar és nem eszik keveset. Nem értem miért csináljak ezt amikor még nem volt új nője ő egyedül nem mondott ilyeneket.
2019. szept. 2. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az új nő még mindig riválisnak tart téged. Zavarja, hogy a gyereke anyja vagy. Négyszemközt mondd el a volt férjednek, hogy fejezzék be.
2019. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szólnék a volt férjemnek, hogy küldje el egy CT-re az új asszonyt, mert akár agydaganatot is jelezhet, hogy mindennek büdös szagát érzi.(komolyan)

Amúgy meg nyilván be kell a volt férjednél bizonyítania, mennyivel jobb nő ő, hogy ő mennyivel különbül tudná a gyereket nevelni.Ahogy az első is írta, rivalizál.De hát elég gáz, ha úgy érzi kell:D

2019. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a viccet a nyúl sapkájáról? Ha van az nem jó, ha nincs, az sem jó. Fejre is állhatsz. Itt nem a gyerek ruhája a baja, hanem konkrétan te.

Ha nem veszed fel a kesztyűt és nem reagálsz, akkor abbahagyja, mert látszólag csak veszekedni akar, hogy aláásson azzal, hogy lesüllyedj a szintjére. Ki akarja hozni belőled az állatot, hogy sz. rnak állítson be téged a gyerek, a gyerek apja, és saját magad előtt.

2019. szept. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Küldjél a párodnak egy doboz mosószert meg a heti gyerekszennyest.
2019. szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt akartam írni,mint az utolsó,hogy akkor mossa ki ő,ha úgy érzi,hogy jobban ki tudná mosni. 😃
2019. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!