Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám legyúrja...

4 hónapos babám legyúrja magáról a zoknit. Érdemes neki kocsicipőt venni? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés

Kislányomnak állandóan jár a lába ébren és alvás közben is, a zoknik nettó 5 percig maradnak rajta. Bent még oké, de sokat hordozom, volt már hogy úgy hozták utánunk a zokniját. Szintúgy babakocsiban. Milyen kocsicipőt érdemes venni? Egyáltalán érdemes, azt nem gyúrja le ilyen hamar?


Köszi a válaszokat!


2019. szept. 3. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A világon semmi értelme. Hordozáshoz egy számmal nagyobb rugdalózó jobb.
2019. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az elso irja :)

Nem erdemes...

2019. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de csak éjszakára adok rá rugdalózót, pizsamának használjuk őket. Ebben a hűvös, szeles időben amúgy is kevésnek találnám. A talpas nacik is ki vannak lőve, mert olyan nagy lába van, hogy amibe kényelmesen belefér a lába az lecsúszik a derekáról.
2019. szept. 3. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Harisnya esetleg?😊Azt tuti nem szedi le
2019. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kocsicipőt is lehet lerúgná. Babakocsiban vagy overált vagy lábzsákot használjatok. Ha a lábzsák alatt le is rúgja a zoknit, nem veszik el és azért védve van a lába. Meg esetleg érdemes hosszabb szárú zoknit vagy harisnyát ráadni. Főleg hordozóban.
2019. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A harisnyával már kacérkodtam, csak élénken él bennem még az emlék, hogy én mennyire szívből gyűlöltem 😒 De talán mostanában jobb minőségű harisnyákat gyártanak, mint anno.

A bundazsák, lábzsák természetes, ha hideg lesz. De most amíg átmeneti idő van az nagyon meleg lenne. Térdzoknit megpróbálok felkutatni.

2019. szept. 3. 14:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam nagy lábon él a fiam. Nem jók a talpas nacik, talpas rugik neki. Én használtan vettem neki Brendonos-t, nem tudta lerúgni, kívülről orkános, belül bundás meleg, tépőzárral lehet zárni.
2019. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hatisn a


Ha hidegebb lesz akkor mehet rá a cipő


Nekem azt sosem rúgta le a lányom, a zoknit még most is (14 hós)


Mindegy milyen, ha nem megy benne.

Időjárásnak megfelelő legyen.


Nekünk egy juh irha volt a tél közepén

2019. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!