Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » IGÉNY SZERINT SZOPTATÓ ÉDESANY...

IGÉNY SZERINT SZOPTATÓ ÉDESANYÁK nálatok is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Lassan 6 honapos lesz a fiam. Igény szerint szoptatom. Egyre rosszabbul alszik alig lehet letenni csak rajtam alszik. Elalszik cici közbe, hiaba várok 3 percet vagy 33at ahogy letenném az ágyába felkel.

Volt hogy kapott potlast de akkor is ez történt.

Nem rég kezdte ezt kb 2-3hete. Azelőtt napkozben nem aludt de az esti szopi utan kidőlt es aludt éjjelig.

Mitől lehet ez, tapasztaltatok hasonlót?


2019. szept. 3. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hónapos növekedései ugrás szerintem.Ilyenkor nemcsak az evési szokása lesz még gyakoribb,hanem minden más változhat.
2019. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen


Ekkor elkezdtük a hozzátáplálást ( érett volt rá egyébként is)

Növekedés ugrás után a fogzáskor és mozgásfejlődésinugráskor is colt ilyen


Még 11 hósan is

2019. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen beindul a fogzás+ mozgásfejlődés+ hozzátáplálásnál. Rengeteg változás a babáknak egyszerre, igénylik a több szeretgetést, babusgatást:)
2019. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem az ölemben aludt majdnem egy éves koráig. Egyáltalán nem bánom utólag sem, tudtam addig én is pihenni, filmeztem, olvastam, tanultam,a házi munka pedig megvart. Nagyon gyorsan eltelt és aludt szépen az ágyában. :)
2019. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!