Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, milyen ajándéknak...

Anyukák, milyen ajándéknak örültetek igazán az első baba látogatásnál?

Figyelt kérdés

A férjem gyerekkori barátjának megszületett a kisfia. Az évek során nagyon jól összebarátkoztunk, ezért mindenképpen frappáns és kedves ajándékot szeretnénk vinni, amit használni is tudnak, nem valami tucat vacak, ami megy a szekrény aljára. Az sem baj, ha picit drágább, de inkább a szándékot szeretnénk erősíteni, nem az értéket.

Természetesen nem fogunk odaállítani néhány napon belül az újszülött csecsemőhöz, max egy jó nagy adag frissen főtt kaját küldünk apukával. Néhány hetünk még van ötletelni, úgyhogy nagyon megköszönök minden hasznos tanácsot kinek mi jött jól, minek örült legjobban?



2019. szept. 4. 12:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%

Èn csak olyan ételnek örültem volna akit jól ismerek és úgy föz ahogy én szeretem.


Èn mindenképpen pelenkának örültem, de minimum 2-es mérettöl.

Aztán olyan ruha daraboknak amik tényleg nagyon szépek modernek, és egyediek 3 hós kortól.


Mi kaptunk egy párnát amit egy egyedi varrónö varrt a gyerek nevével, születési dátum, súly...


Aminek nem örültem azok a baba ápolási dolgok. Csúnya ruha darabok, 10 db kínai müszálas, csak, hogy minél több legyen a csomagban...

2019. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Mennyire nem szamit, h dragabb? Mer ha a 15-20.000 belefer, akkor egy doodoo maci nagyon jo ajandek lehet.
2019. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%
Ha meg 10 alatt gondolkozol, akkor legyen mondjuk pelenka. az mindig kell, meg popsitorlo.
2019. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
Pelenka, popsitörlő, ruha 74es méretben. Előbbieknek a márkáját kérdezzétek meg.
2019. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
Pelenkatorta, popsitörlők, kéz-láblenyomat készítő gipsz, brendonos(vagy más drogériás) ajándékutalvány, nekem nagyon jó ajándék volt egy szett cumisüveg mert nem volt tejbelövellésem és nem volt cumisüvegem otthon mert szoptatni akartam.
2019. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Pohartorony, 8 honapos kortol 3 dves korig, sot, meg azota is szokott jatszani vele. Kis helyen is elfer, megis sok darabbol all. Aminek meg orulnek, az a hinta belterre (sajat allvanyos, nem felfuros), illetve a ruhak, cipok voltak igazabol a leghasznosabbak.
2019. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%

Pelenka 3as mérettől(egy nagyobb baba a 2est is hamar kinövi)

Popsitörlő

2019. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektorolkozo a kapucniba belehimezve a gyerek nevevel. Par honapos kiraban kaptuk, 3 eve hasznaljuk.
2019. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
40%

Hat, ételnek semmiképp nem örültem volna, az biztos.


Pelenka, ha kis összeg. Felakaszthato babahinta, ha nagyobb összeg.

2019. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
Pelenkának. Sok-sok pelenkának! :)
2019. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!