Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha osszevissza kakil a babam?

Baj ha osszevissza kakil a babam?

Figyelt kérdés
2 hos, tapszeres baba, sokaig csak napi 1x kakilt egy nagyobbat. Jo fekete a vas miatt. Kenocsos allagu. Most 1 hete kb viszont van hogy naponta 3-4x is kakil. Tok furcsa eddig max napi 1 volt. Ez miert lehet?

2019. szept. 4. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem bűzös és normális az állaga/színe akkor rendben van szerintem.
2019. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon budos a kakija!!!! De mindig is az volt! Meg a pukija is. Ez baj lehet? Sose mondta senki
2019. szept. 4. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában minden tápszeres babának büdös a kakija. Az enyémnek is az volt. Ez önmagában nem gond. Sőt az sem, ha nem kakil minden nap. Van amelyik babánák ez abszolút nem okoz gondot. Sőt úgy tudom 3-4 napig normális. Valaki úgy tartja tovább is. Személyes véleményem szerint az már túl sok idő széklet nélkül.

Azért leírom a mi történetünket, mert mi ezzel rengeteget szenvedtünk. Ha esetleg később hasonló cipőbe kerülnétek akkor hátha egy kis megnyugtatást, segitseget ad!


Az én kisfiam 2-2,5 hónapos koráig anyatejes, utána tápszeres lett. Eleinte nem okozott gondot a széklet, de 1 hónap után egyre ritkább lett a széklet. Sajnos akkor már csak szélcsővel tudtuk elérni hogy tudjon kakilni, de muszáj volt, mert borzasztóan szenvedett. Tekergett, nyomot volna de nem jól, nyűglődött..ah katasztrófa volt🤦🏻‍♀️ Mi akkor tápszert váltottunk, amitőlvalamit javult is a helyzet, de nem oldódott meg. Mivel már közeledett a hozzátáplálás, 4,5 hós koraban el is kezdtük a kóstoltatást. Az orvos és a védőnő is mondta, hogy ez majd megoldja a gondokat. Valóban így is lett😊 remelem azért nem lesz ilyen kálváriátok! Ha nem mutatja jelét hogy baj van akkor vszeg nincs is!

2019. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!