Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zita, Rita nevekről mi a...

Zita, Rita nevekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Adnátok vagy adtátok valamelyiket a gyereketeknek?

Ismertek ilyen nevűeket?


2019. szept. 6. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
A Zita listás volt nálunk. Tetszik. 2 Zitát ismerek, mind a ketten 40- esek. A Rita nem tetszik. Normális név amúgy, nincs baj vele.
2019. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Mostanában egyre felkapottabbak. Nekem szemely szerint nem tetszenek.
2019. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nagyon nem tetszik egyik sem. De a Zita még inkább elmegy, a Rita nem tetszik. Zitából 30-40 közöttieket ismerek, Ritából is inkább, de abból tudok egy 13 éves lányt is.
2019. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Engem Ritának hívnak,én igen szeretem a nevem. Ha lenne lányom,neki is adnám. A Zita sose tetszett.
2019. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Én Rita vagyok, és nagyon sokszor hívtak Zitának véletlenül, szóval azt a nevet nem szeretem :)

Szeretem a nevemet. Jó, mert nemzetközi környezetben sem bonyolult, mindenki ki tudja olvasni, mondani.

2019. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mindkettő tetszik. Nővérem Ritának hívjákszereti a nevét. Nem túl gyakori,de nem is valami fura ritkaság.
2019. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Utálom a Zita nevet,én Rita vagyok,de nem csak ez miatt.A Rita jelentését is szeretem,ez a név tökéletesen passzol hozzám,rövid és szép,anyám nagyon jól eltalálta.
2019. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szépek. A Zita jobban tetszik, mert lágyabb .De a Rita is szép név.
2019. szept. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*Egyébként a Zita a kedvenc neveim között van, a Rita meg nincs, de attól még az is teljesen jó név. :)
2019. szept. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban a Zita név tetszett nagyon, gondoltam is rá, hogy így hívjam a kislányom. :) azóta már kiesett a pixisből, és ha lányom lesz, teljesen más stílusú nevekben gondolkozom.


A kettő közül egyértelműen a Zitát választanám, de tény és való, hogy nem ismerek ezekkel a.nevekkel fiatal nőt, csak 30 fölöttieket.

2019. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!