Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeptemberi újszülött babát...

Szeptemberi újszülött babát milyen ruhában érdemes hazahozni?

Figyelt kérdés

Raktam be hosszú ujjú bodyt,egy rugit egy kardigán egy átmeneti overállt és takarót.

Első baba így nem sok a tapasztalatom



2019. szept. 6. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Az overál teljesen felesleges. :)

A mi fiunk szeptember utolsó napján született, 7 napot voltunk kórházban, tehát már októbert írtunk, mikor hazahoztuk, rövid ujjú body és egy rugdalózó volt rajta, ami nem egy vékony rugdalózó, hanem egy vastagabb volt, ilyen jó kis plüssös anyaga volt, plusz be volt takarva, ennyi. Amúgy hét ágra sütött a nap, egyáltalán nem volt hideg.

2019. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Majd meglátod milyen idő lesz és úgy választod.


Mi anno szept. 5-én rövidujjú bodyban, hosszú rugdalózóban és vastagabb plüss overálban hoztuk haza mert olyan sz ar idő volt...

2019. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen idő van. Body, rugi, max takaro mig kiviszitek a kocsiig.
2019. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vidd be a haza menoset a kórházba, hanem készíts össze 2-3 szettet több fajta időjáráshoz és amilyen idő lesz az nap azt vitesd be a pároddal
2019. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

tegnap 32 fok volt, ma 20 és esik.

MAjd aznap meglátod.

2019. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szetintem is meglátod. Én úgy csináltam (mert még ott is bizonytalan voltam-első baba) hogy volt nálam több alternatíva és a csecsemős nővérek segítettek kiválasztani a megfelelőt.
2019. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én tavaly októberben vittem haza a babát: hosszú ujjú body, melegítőnadrág, zoknika és vékony kabát meg sapka volt rajta, takaróval betakarva, mert féltem, hogy megfázik. (Hideg is volt akkor amúgy.)


Kezdő anyukaként előre szépen összeállítottam itthon ezt a szettet neki, ráadásul 62-es méretben. Aztán megszületett az 50 centis gyerekem :D akit utána hónapokig csak icipici body+rugdalózóba öltöztettem, nem butáskodtam zoknival meg ilyenekkel...

2019. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elsôvel értek egyet, maximálisan!😊 és ha az apuka közel áll a bejárathoz akkor nagyon izgulni sem kell, hogy megfázik. :)

De szerintem egy sapi mindenképp legyen rajta!

Nagyon szép élményeket a picivel!!!💞

2019. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :)
2019. szept. 7. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!