Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet vmi nagyobb baja van,...

Lehet vmi nagyobb baja van, hogy nem alszik eleget?

Figyelt kérdés
Ma a neurologus azt mondta a 1,5 lassan 2 hos kisfiamra, hogy napi 20 orat kene aludnia, de o kozel se alszik ennyit, napkozben max 5 orat es akkor mar orulok. Pedig nem hasfajos vagy ilyesmi, egyszeruen csak 15 percet alszik eves utan es felebred. Lehet hogy vmi nagyobb problema van emogott?:( a ti babatok mennyit alszik/aludt ennyi idosen?

2019. szept. 6. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Max 1 hétig szerintem mikor megszületnek.Kisfiam 2 hónapos szerintem max 15 órát aludt eddig legtöbb a 24 óra alatt mióta hazajöttünk a kórházból. Hidd el nincs baja.Annyit alszik amennyire szüksége van :)
2019. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolnam

A lanyom extrem nem alvos gyerek volt

2 hetesen ha 10 orat aludt mar osszwttettem a kezem

Amugy nem sirt nem fajt a hasa semmi nem volt elvolt magaban

Oviban soha nem aludt, akkor se ha egesz nap rohangaszas volt

Most 17 eves napi talan 3 orat alszik

Nyugodt kiegyensulyozott kamasz

Volt mindenfele kivizsgalason mar de minden lelet negativ

Alvaslaborban is jartunk


A neurologus szerint mire felno addigra nem fog aludni ...

Van ilyen

2019. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20 óra ? Szerintem ez hülyeség. Akkor csak enni maradna ideje.
2019. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 hós babánál ez már nagyon sok alvás lenne. Ügyesen alszik a babád, nem hinném hogy gond van vele. Az én fiam max az első 2 hetben aludt ennyit, de szerintem az sem volt 20 óra, max 16-18🤷🏻‍♀️ Ő sem egy nagy alvó, 4 hós koráig nagyon hasfájós volt. Azóta a normális 13-15 órát aluszza mostanáig (7 hónapos) lassacskán szerintem ez is csökkenni fog.

Van ismerősöm akinek a babája szinte 1 napon született az enyémmel. Tök máshogy aludt mindig is. Eleinte 2 hómapig kb csak enni kelt. Utána meg akár egész nap se aludt.

Egyikőnk babájának sincs semmi baja😉

2019. szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!