Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kijött egy herpesz a számon....

Kijött egy herpesz a számon. Elkaphatja a babám? Mit tehetek, hogy ne kapja el?

Figyelt kérdés
2019. szept. 6. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne puszilgasd, alaposan moss kezet, fertőtlenítsd a kezed, kezeld a herpeszt. Vigyázz mert nagyon veszélyes lehet a kicsinek ha elkapja.
2019. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen elkaphatja a pici és veszélyes is rá. Nekem is kijött mikor pár hónapos volt babám. Vettem a gyógyszertárban maszkot mert sokat volt kézben és nem akartam hogy véletlenül odanyúljon. Akkor még szoptattam ezért Aloe First-tel fújtam sokat és multivitamint szedtem. (Ha nem szoptatsz szedhetsz erősebb tablettát pl. én Telviran tablettát szoktam szedni és Aciclovir kenőccsel kenem) Sokat mostam kezet, sokszor fertőtlenítettem is. Puszilgatás nem volt, sőt semmi hasonló amivel a szám hozzáérhet mindaddig míg a seb teljesen el nem tünt. Nagyon rossz mert sok idő. 😪
2019. szept. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sehol nem puszilhatom meg? Nyilván az arcát nem. De például a talpát, kezét sem?

10 hónapos és éppen szepázik.

2019. szept. 7. 08:06
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Hát én biztos nem puszilnám jesszus ugyanúgy bekaphatja a lábát megfogja a zoknit vagy akármi és már el is kapta...
2019. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Keze úgyszintén
2019. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké. Nehéz lesz, de az a legfontosabb, hogy ne kapja el.

Köszönöm a válaszokat!

2019. szept. 7. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!