Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert sir a babam etetes kozben?

Miert sir a babam etetes kozben?

Figyelt kérdés
Egesz nap semmi baja, de 6 etetesbol mondjuk 3 olyan (tapszeres es 2 honapos) hogy elkezdi szepen enni, majd kb 1 perc utan elkezd vadul hadonaszni kezzel labbal, majd sirni es elkezd, de kozbe nem kopi ki a cumit, hanem egyszerre kalimpal, sir es cumizik, nyel, sot ha ki akarom huzni a cumiz a szajabol ratart es visszaszivja(persze nem mindig). Felveszem bufiztetni de tobabb sir akkor meg olyan erzes mintha azert sirna h azonnal adjam vissza neki a kajat😅 mert amikor ujra berakom a cumit a szajaba elhallgat par maospercre, aztan folytatja. Nyilvan igy jo sok levegot is nyel de ki szokta bufizni. Miert csinalja ezt? Koraszulott tapszert kap elvileg ez a legkimeletesebb. Csereltem cumifejet, mas pozban tartom, folyamatosan bufiztetem, de azt is probaltam mar h nem bufiztetem csak a vegen, melegebb kaja, hidegebb kaja... ugy erzem mindent megprobaltam. Ja es eves utan abbahagyja!!!!! Tehat nem sir utana is meg. Megeszi az adagja, felveszem bufizni es talan par masodpercig meg csinalja es ennyi... mintha mi se tortent volna.-ebbol meg arra kovetkeztetek h nem a hasa faj tole. Vagy nem tudom nem ertem:( persze azert kiprobaltam espumisannal is de semmit nem ert. Es a legfurabb az h nem minden etetesnel van ez, 6bol 3x v 4x

2019. szept. 7. 08:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es mar joideje ez megy kb 3-4 hete
2019. szept. 7. 08:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megnézni a szájüreget belül. Nincs esetleg szájpenésze? Attól fájhat a szája-nyelve, amikor szívja a cumit. Közben meg enne, mert éhes.
2019. szept. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előzőnel igaza van, simán lehet szájpenész. De nagyon érdekes amúgy amit írsz, mert az én kisfiam is csinálta. Ő hasfájós is volt amúgy. Viszont ő ezt csak szoptatás közben művelte, mikor tápszert kapott akkor már nem. Mondhatnánk hogy kevés volt a tej, de nem hiszem mert mindig lemértem.

Minden esetre nekem anno, azt is mondták, hogy néhány baba bàrmennyire is éhes, nehezen szokja meg hogy étel kerül a gyomrába. És nem tudom észtevetted-e de az ilyen piciknél nagyon elindul a bélmozgás mikor enni kezdenek (az enyém rendszeressn rotyogtatott ilyen picinek egész etetés közben) így szerintem akár ez is lehet.

A szájpenészt azért nézd meg mindenképp!

Ha hasfájósság tünete, akkor maximum még 1-1,5 hónap és elmúlik! Kitartást!

2019. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

+1 a szájának


Az enyémeknèl is volt ilyen, a nagynál cumifej csere megoldotta, de nãlatok ezek szerint nem. A kicsi meg ritkàn evett (4 orânkênt) és főleg akkor sirt, ha már álmos is volt. Én figyeltem mennyit bír ébren lenni és direkt alvásidő előtt megetettem, ha már lassan aktuális volt, de arra is gondoltam, nagyon kiéhezett 4 óra alatt - bár nem panaszkodott az evések közti időben.

2019. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megneztem a szajat amennyire tudtam, en nem lattam rajta semmit... a szajan semmi, nyelve is rendben van, a szajpadlasat nem tudtam 100%-osan megnezni... de mar kb 3 hete ez van, ha szajpenesz lenne akkor az mar csunya lenne nem? Vagy nem feltetlenul?
2019. szept. 7. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!