Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti kisfiatoknál mennyire...

A ti kisfiatoknál mennyire jött be az amit sokan mondanak, hogy a merev kuki azt jelzi, hogy mindjárt pisilni kezd?

Figyelt kérdés

2019. szept. 7. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapos koráig sokszor így volt, de olyat is láttam már, hogy ernyedten kezdett el pisilni, és ahogy erősödött a sugár, azzal párhuzamosan állt felfele a fütyi.


Most 2 évesen, ha reggel pisil a pelenkázásnál azt mereven intézi, de amúgy nem jellemző mindig.


Másik amit megfigyeltem, hogy sokszor ha kakilni fog és már pukizgat, akkor előtte a zacskója feszül meg.



Minden esetre nélkülözhetetlen kelléke nálunk a pelenkázónak egy tekercs Szilvia :)

2019. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 7 hónapos múlt a kisfiam, úgyhogy erről az időszakról tudok véleményt mondani. Neki is általában nagyobbnak tűnt /tűnik a kukaca mielőtt hirtelen pisilni kezd. Nekem az anyósom mindig azt mondta eleinte, hogy ha “hegyesedik” a kukija akkor pisilni fog, és igaza volt. Értek meglepetések, nem mondom😅 de azért mivel valóban duzzadtabb ilyenkor a kis hímvessző, mostanra szerencsére már fel tudok készülni a váratlan eseményekre 😊
2019. szept. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Jó, hogy a fiúknak van ilyen barométere, ami megmondja, ha eső lesz. :D



Lányomnál bármikor elkezdhet hirtelen jönni a lé, és mivel előrefelé hajló puncusa van, ezért sokszor felfelé pisil, mint egy fiú! :)

2019. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
3,5 éves, nincs és nem is volt összefüggés
2019. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos kisfiamnak amikor peluscsere van,akkor jön rá néha és mindig merev olyankor.Annyira,hogy nem tudom lehajtani,hogy helyén legyen a pelus alatt
2019. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hós a fiam és feláll neki mielőtt indul a pisilés, úgyhogy ha meglátom gyorsan teszek valamit a fütyire.
2019. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Nalunk sincs osszefugges, pisilt o mar minden allapotaban 😀 8 honapos.
2019. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semennyire.
2019. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!