Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fejlődésneurológiára hová...

Fejlődésneurológiára hová érdemes menni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 14:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Magánrendelés is szóba jöhet.
2019. szept. 7. 14:53
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Budapest Margit kórház, nagyon pozitív tapasztalatom volt veluk.
2019. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Margitra 2 szavazat
2019. szept. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Mi is a Margitban voltunk, gyakorlatilag feleslegesen (szívbeteg kislányunkat vizsgálgatták egy gyógyszertúladagolás miatt), velünk elég lekezelő volt a doki. Mintha mi akartunk volna menni... 🙄
2019. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nem értem miért kellett az első két válaszolót lepontozni?

2019. szept. 7. 17:35
 6/11 anonim ***** válasza:
A medikids magánrendelesen voltunk. Meg voltunk elégedve, es ki is derült, miert torpant meg a mozgásfejlődése a fiamnak.
2019. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6os: megkérdezhetem, hogy mi volt a gond? Melyik fázisnál torpant meg? Nem mászott? Vagy valami más gond volt?
2019. szept. 7. 19:23
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, 10 hónaposan meg nem ült, es nem mászott, es nem volt szabályos a kúszása. Egy csecsemőkori nyaki reflex nem épült le.
2019. szept. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dr.Szabo Tunde mi maganban voltunk nala de amugy a heim palban rendel. Nagyon alapos doktorno es mindent elmondd reszletesen. Mi a koraszules miatti lemaradasok miatt jarunk hozza. Margit korhazrol en azt hallottam h ha nincs semmi gond a gyerekkel vagy csak aprosag akkor oke de ha mar nagyobb a baj akkor lekezeloek es nem ertenek hozza. De ezt csak ismerosoktol hallottam szemelyes tapasztalatom nincs. Tundet joszivvel ajanlom
2019. szept. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8as: és megoldódott a probléma miután kiderült, hogy mi a gond?

Ugyanez a helyzet nálunk is: 10 hónaposan nem ül, nem mászik, kúszik, de a bal lábát csak húzza maga után.

Mi 2 hónapos kora óta dévényezünk, akkor voltunk neurológián is. Neki az egész mozgásfejlődése meg van csúszva.

2019. szept. 8. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!