Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztanya leszek. Mit...

Keresztanya leszek. Mit vegyek ajándékba a kisfiúnak aki 1 éves?

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A keresztelőre hagyományosan Bibliát és ékszert, vagy ezust evőeszközt szoktak venni. Mivel manapság nem a vallás, hanem a felhajtás miatt kereszteltet a többség, stb 1000 emberből 1 örülne a Biblianak vagy az evőeszköznek, így érdemes a szülőket megkérdezni, mit szeretnének
2019. szept. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk gyerek bibliát és evőeszközt is (ugyan nem ezüstöt, de gyonyorut) mi nagyon örültünk ezeknek.


Mennyi pénzt szansz ra?


A kisfiunk ezeket kapta a fentieken kívül:


Etetoszek (tesomektol, ok a keresztszulok, mi választottuk a széket)

Keresztelo konyv, ez tölthető egy baba könyvhöz hasonlóan különböző vallások és kerrsztelok szokásai vannak benne

Egyedileg készített mesekönyv

Penz (ez személytelen de szép borítékban levéllel, először biciklis ülést akartam venni, végül ment a számlájára)

Építő játék

Baba tablet

2019. szept. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Legjobb barátnőm gyermekéről van szó így igazából bőven szánok rá. Nem igazán számít az összeg csak olyat olyanokat szeretnék ami jó. Szóval kérdezzem meg mindenképpen az anyukát?

Egyedileg készített mesekönyv az egyik ötletem.

Ékszer fiúnak nem furcsa?

2019. szept. 8. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy képkeretet gravíroztattam neki, amibe bele tudták tenni a keresztelőn készült fotót.

Mivel a család és mi is hívők vagyunk, így még egy Biblia az otthoni 4 mellé szép, de igazából minek, gyerek imakönyv is volt már neki egy rakat, viszont mindenképp valami maradandót szerettem volna.

2019. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy keresztapát.
2019. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!