Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor kezdtetek a hozzatapl...

Ti mikor kezdtetek a hozzataplalast?

Figyelt kérdés
5 hos korrigalt 2 hos kislanyomnak a doktono azt mondta 2 het mulva kezdjuk mert jobb mint a tapszer

2019. szept. 8. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Talán hallgatni kellene a doktornőre! Ő ismeri a babádat. Abban igaza van, hogy a rendes étel jobb, mint a tápszer. Mindhárom gyerekemnél 4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást.
2019. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Semmikèppen nem kezdenèm 6 hònapos kor előtt.
2019. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Nagyobbik lányommal 4 hónaposan kezdtük, hamar megérett rá. Kisebbik lányommal meg 6 hónaposan. Mindkettő tápszeres volt.
2019. szept. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Tápszeres kislányommal 4 hónaposan kezdtük. Jobb, mint a tápszer, de szerintem a 4 hónapot azért jobb lenne kivárni.
2019. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Én 6 honaposan kezdeném leghamarabb. Az a gyomrocska még alakuljon addig is. Addig a tápszer tökéletesen kielégíti minden ezirányú szükségletét. Ezt neked kell mérlegelni, olvasgass utána s majd kialakul a fejedben a tökéletes időpont
2019. szept. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

6 hósnál hamarabb nem kezdeném

6 hó 1 hetes volt a lányom 6 foggal

2019. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
3 anyatejes és 1 betegség miatt tápszeres gyerkőcöm van, mind a 4-gyel 4 és 5 hónapos kor között kezdtük el kóstoltatni az első gyümiket, zöldségeket. Ketten hamar rákaptak, nekik 5 hónaposan ki is váltottuk az első étkezést, a másik 2 sokáig csak kóstolgatott, ők 6 hónaposan kezdtek rendes adagokat enni. 😊
2019. szept. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Mindkét fiamnál 4 hosan kezstem. Minden jel arra utalt, hogy érettek rá. Imádták az első perctől.
2019. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

4,5 hónaposan kezdtük, mert tápszeres lett és sokat kűzdött a kakival. Ez megoldotta. Nekünk bevált, de ő érett volt rá. Hozzáteszem, a 10 órait már kiváltottuk, de az ebédet még nem tudtuk. 7 hónapos lesz. Igyekszem nem siettetni😊

Nekem a védőnő azt mondta: “az egyetlen hely, ahol nem nyerhetek az az étkezés”..igaza van, ha érett rá el fogja fogadni, ha nem akkor majd úgyis vàrnotok kell még picit.

2019. szept. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves elso, ki mondta hogy nem hallgatok ra?🤦🏼‍♀️ Gyulolom az ilyen idiota valaszokat. Egyszeruen csak kivancsi vagyok masok velemenyere es mint lathatod, nem veletlenul, mert elegge megoszlanak a velemenyek...


Koszonom a tobbi valaszt

2019. szept. 8. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!