Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szilikonos csőrös pohárból...

Szilikonos csőrös pohárból meddig ihat a baba?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos fiam, 6 foga van, és most jön neki alul 2. Szilikoncsőrű cumisüvegből szokta inni a teát (alma-citromfű baba tea), mert a sima cumisüveget nem fogadja el (szopizik), a kispohárból (felespohárból próbáltuk itatni) nagyon malacul iszik. Meddig ihat ilyenből, mikortól érdemesebb rászoktatni a pohárra?

2019. szept. 9. 15:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és azért nem sima csőrös pohárkából, mert mikor vettem neki a boltban, akkor nem volt, csak ez a fajta.
2019. szept. 9. 15:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kisfiam 14 hónapos. A csőrös pohárból tud egyedül is inni, ezért én azt hagyom neki elől. Szerintem nincs ebben semmi rossz. De ha én adok neki inni akkor rendes pohárból kap. Persze hogy malacul iszik a babád pohárból. Még az én fiamnál is folyik néha mellé. Még pici hozzá, gyakorolnia kell. Az álla alá tarts oda egy textil pelust, hogy ne ő legyen csupa tea. :)
2019. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!