Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már valaki így? Kicsit...

Volt már valaki így? Kicsit félek!

Figyelt kérdés
30 hetes terhes vagyok ,a két lányom között 22 hónap lesz ,nagyobbik lányom nem szopott sokáig 5 hónapig csak ,viszon most ha jön a baba remélem ő is fog ezért elgondolkodtam hogy mi van ha látja majd a kicsit szopizni, lehet hogy ő is akár majd??! Volt már így valaki? Nem lesz gond ha szopizik ő is? Lehet buta kérdés te tényleg nem tudom mi lenne...

2019. szept. 9. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalati tanácsom sajnos nincs, de én is elgondolkodtam már ezen. Az én fiam se szopizott sokáig, de ha kíváncsi lenne nem mondanék neki nemet.
2019. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokan szoptatnak tandem


Viszont egy olyan baba,aki 5 hónapos korától nem szoptatott, nagyon ritkán kér ilyenkor.



Pl a lányom 14 hónapos, aktív cicis, 18,5 hónap lesz a kicsi és közte. Vannak nekem is kétségeim.

Nem azzal kapcsolatban, hogy a testem meg tudja-e adni nekik , hanem, hogy a magylábyom mennyire tűri a kicsi szoptatását, aki ek alacető életszükséglete lesz az anyatej, vagyis inkább neki, mint a nagynak.

2019. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*nagylányom

Alapvető

2019. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam az elejétől pótlasos volt. Orvosi gondok léptek fel nálam és nem kellett neki a tejem, utána meg már képtelenség volt rávenni. Nem volt nagy szopis sem, a komfort szopitól rázta a hideg. Nekem 24 hónap lesz köztük, kizártnak tartom, hogy érdekelni fogja. A masik kizártnak tartom, hogy emlékszik rá, hogyan kell csinálni. Ők már kb olyan szinten vannak, mint egy felnőtt, képtelenek szabályosan szopni, megfelelően vákumot képezni.
2019. szept. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!