Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ti elaludnátok 1 éves gyerek mellett ha?

Ha a nappali teljesen bababiztos, és a gyerek szépen játszogat magában, mernétek a kanapén aludni egy kicsit?

szept. 10. 16:52  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Nem. Ha nagyon hulla vagyok, akkor ebéd után ledőlök én is, amikor ők is az ágyaikban vannak. 2 éves és 7 hónapos a 2 gyerek.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/26Időpont szept. 10. 16:53 Privát üzenet

Létezik teljesen bababiztos?

Ha annyira, mint egy babakarám, akkor esetleg

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/26Időpont szept. 10. 16:54 Privát üzenet

De egyszerűbb a baba alvásidejéven

2.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/26Időpont szept. 10. 16:55 Privát üzenet
Az én gyerekem fél percenként elkurjantja magát nézzem meg mit épített, mit pakolt, mit hova rakott és vigyorog. Esélyem se lenne elaludni. De amúgy se mernék. Ha rossz volt az éjszaka,akkor a déli alvásánál én is próbálok pihenni kicsit.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/26Időpont szept. 10. 16:58 Privát üzenet
Szándékosan nem. De előfordult már, hogy belebólintottam a legózásba. Büszke nem vagyok rá, de ez van, nem vagyok szuperanyu.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/26Időpont szept. 10. 17:08 Privát üzenet
Nem.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/26Időpont szept. 10. 17:10 Privát üzenet
Nagyobb gyerek mellett sem

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/26Időpont szept. 10. 17:19 Privát üzenet
Ha tapasztalatból tudod, hogy a gyerek ilyen téren megbízható, miért ne? Gyerekek évezredeken át nőttek fel sokkal lazább szülői felügyelet mellett, mint ami ma divatos, nem kell a többi anyukának hinni, aki minden apróságon szarrágörcsöli magát...

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/26Időpont szept. 10. 17:27 Privát üzenet

Nem. Amikor extrán beteg voltam 1x, akkor is beraktam a kiságyba, vagy igyekeztem kibírni az alvásidőig.

Még a 6 éves nagy mellett sem merek elaludni, van egy 7 hos kisebb, ha ő alszik, nem alszom, mert itt a nagy.

Ami segített, kávé, kávé és még több kávé. Játék velük, mászkálás, de soha nem feküdtem le.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/26Időpont szept. 10. 17:33 Privát üzenet

Nem. Ha csak nem gumiból van az a szoba, nem bababiztos. Csak szülői felügyelettel mondható annak.

1 éves mellett max. úgy aludnék, hogy ő a kiságyban, amiből még nem tud kimászni.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/26Időpont szept. 10. 17:46 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti mennyit tudtok kettesben lenni a férjetekkel egy 6 hónapos gyerek mellett?
Macska és baba megfér egymás mellett? Pár év múlva babát szeretnénk, és most tervezünk menhelyről elhozni egy cicát. Mit gondoltok?
Ti hogy oldjátok meg a takarítást, főzést, rendrakást gyerek (ek) mellett?
A párommal együtt havi 400ezret keresünk. Szerintetek ilyen fizetés mellett bevállalható egy gyerek?
Másnál is volt úgy, hogy babája (13 hónapos) csak videoval vagy tv mellett volt hajlandó enni? Részletek a leírásban.
Milyen érzés lehet az, ha el kell engedni a picit? Milyen érzés lehet, amikor ott ülünk a gyerekünk mellett, miközben lekapcsolják a lélegeztetőgépet?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!