Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vesztek ruhát saját...

Hol vesztek ruhát saját csecsemőnek? Milyen áron és stílusban? Milyen előnye van?

Figyelt kérdés
Egy korábbi kérdés miatt merült fel bennem. Nem ideológiai vitára gondolok, ötleteket gyűjtök. Tudom, hogy van, aki szerint az olcsó a gáz, van aki szerint a drága, hasznàlt, új stb. Az érdekelne, hogy konkrétan milyen boltban és nagyjából mennyiért vesztek, és mi tetszik benne. Szeretném kipróbálni a nekem is tetszőket. Köszi!

2019. szept. 10. 22:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%
H&m,tesco,lidl,aldi,háda,csoportban használtan. Kislánykám 11 hetes, a második garnitúra ruhát növi ki...bár esdig ezek minőségével sem volt semmi gondom
2019. szept. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Fiam van. Sztem kissé nehezebb, mint ha lány lenne. Pl állandóan annyi cuki lanyruhaba botlok pl a H&Mbe olcsón... Bezzeg fiús..🙄


Szóval H&M, ha akciós

Aldi, Lidl

F&F

Pepco


Cipő: általában dechatlon

2019. szept. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon szeretjuk a tescos f&f ruhakat, jo minoseguek. Ezen kivul a c&a es h&m, es vannak ruhai a lidlbol is.
2019. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, zöld kezet adtam mindenkinek. Megnézegetem, amiket nem ismerek.

Eddig én is Pepco-ztam, azért, mert két hetente kinövi és mert gyümi meg játszóter foltos lesz minden. CA-t és HM-et is használtam néha, csak nekünk messze vannak, és nem vagyok ügyes a látatlan méretekben.

Múltkor elgondolkoztam, hogy ez ciki-e, és azóta csomót látom, hogy másokon is ugyanaz a pulcsi van, és szeretnék vmi mást, ami ráadásul nem fast fashion.

Leginkább hosszú távon egy gyerekruha varrótanfolyamot végezni, de addig is vmit, amiről nem ordít, hogy a legolcsóbbat vettem, de nem is kézzel mosható miniversace 90 ezerért 😂

2019. szept. 11. 09:13
 15/21 A kérdező kommentje:

Ja, kipróbáltam a Hádát, és abban tetszett, hogy legalább ilyen ruci nincs senkin a környéken, és hogy környezetbarát.

De nagyon esetlegesnek tartom, hogy épp van-e vmi, 45 percet turiztam, mindent átnéztem, és 5 ruhát találtam, ami jó méretre, évszakra, nemre, stílusra.

Ráadásul mosás után is érzem rajtuk azt a vegyszerszagot.

2019. szept. 11. 09:16
 16/21 anonim ***** válasza:

Ezt megértem, én se szeretném ha a lányomon az a ruha lenne, ami 5 másikon is.Én az angol vonalat szeretem kivételesen ebből. Next, George pl.

Mi járunk ki de neten is lehet venni és van használt Next csoport is facen, ott is érdemes. Ezeknél kicsi az esély, hogy minden 2. kisgyereken az lesz.

Nem tudom hol laksz de Bp. Rákóczi úton van gyerek Háda, én oda megyek többször.


4es vagyok újra

2019. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én 99%-ban online vásárolok, fôleg next, h&m, tchibo (talán ez a legminôségibb, de nagyon elszálltak az árak), reserved, zara, patpat, ill, f&f, lupilu, mert a tesco és a lidl közel van.

Pepco-s ruháink is vannak, azokat mindet kaptuk, de sztem borzasztó a minôsége.

2019. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintem nem nagyon gáz a pepco minősége, persze ott is többféle szabás és készlet van, már kitapasztaltam.

A mintakészlet általában nagyon gusztustalan, ezek a neonszínek.

Most van egy ilyen erdei állatos, az kivételesen aranyos, az a pulcsi jó is szerintem, csak már a 3. gyereken látom, mert ugye ezek ilyen szériák, egyszerre mindig kb 3féle mintakészlet van.

Lehet, meg kellene tanulni netről venni, csak nagyon husis a babám, és pl a hasgumit szeretem a kezemmel is megnézni.

A Rákóczi út innen kb egy óra tömegközlekedéssel (autóval járhatatlan a körút), de kb minden annyi, szerintem megnézem, köszi.

2019. szept. 11. 10:52
 19/21 anonim ***** válasza:
En szinte minden ruhajat a h&mbol veszem, jo aron van, pamut es jo minoseg marmint arra amire kell. Fel ev alatt rongyosra nyűne a gyerek, de annyi ido alatt 2x novi ki. Fontosabb dolgot, ahol a minoseg nagyon szamit, azt mamas&papas, mackojatek stb
2019. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Meg ezek a hülye feliratok nagyon zavarnak, tudjátok pl I am the cutest vagy Berry nice vagy I love Mom....
2019. szept. 11. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!