Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Fel kell kelteni az alvo babat?

Megvan a kis napirendunk ami bevalt, de neha elofordul h tovabb alszik mint amikor jonne az etetes. Ilyenkor keltsem v hagyjam aludni, de akkor meg borul az egesz nap

2 hos

3-3,5 orankent eszik

Keress kérdéseket hasonló témában: baba

szept. 11. 11:57  Privát üzenet  

A válaszok

Erre mindenki mást fog neked mondani.

Én mindig hagytam aludni, így is akkora lett a gyerek, mint egy óriásbébi...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont szept. 11. 12:01 Privát üzenet
Az én babám iszsz.Nem keltem

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont szept. 11. 12:13 Privát üzenet
Soha nem keltettem csak azért, hogy egyen.Ha éhes úgyis felkel magától.Arra azért készülj fel, hogy még nagyon sokszor fog változni az elkövetkezendő másfél évben a napirendje ahogy nő, fejlődik változik na meg ahogy áttér az egyre kevesebb alvásra.Kezeld rugalmasan, mert vannak napok mikor lehetetlenség velük tartani a napirendet.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont szept. 11. 12:18 Privát üzenet
Alacsony súlyú, illetve kofaszuloitt babákat kell kelteni. Egészségeset nem

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont szept. 11. 12:26 Privát üzenet
Sosem keltettem. Pefig volt, hogy átaludt 1 etetést, de eszembe nem jutott kelteni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont szept. 11. 12:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hat az en babam extrem koraszulott es amig el nem erte a 3 kikot azt mondtak keltsem. Igy is tettem de mar 4 kilo folott van es hat most nem tudom...

# 6/6Időpont szept. 11. 13:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem szeretnénk ha puszilgatnák a babát, ez gáz szerintetek?
Szeptemberi újszülött babát milyen ruhában érdemes hazahozni?
Igény szerint szoptatás mellett kelteni a babát enni?
Szerintetek létezik, hogy egy babát megszállt a démon, és képes mozogni, csúnyán beszélni, rossz érzést kelteni másokban? Láttam, hogy Ebay-n is lehet venni ilyesmit, és...
Pár napos babát h kell altatni? Én oldalt altatom h ha bukna ne legyen baj. Hátán mikor aludhat? Kell éjszaka kelteni etetni?
4 hetes tápszeres babát fel kell napközben 3 óránként kelteni enni, vagy majd kel ha éhes?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!