Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

1 éves lányokat hogyan szoktassam le a ringatva altatásról?

szept. 11. 20:16  Privát üzenet  

A válaszok

Hat ha eddig igy altattatok akkor sajnos szerintem mar sehogy. Ennyi ido alatt nagyon rakapnak a babak. Nalunk arra kapott ra a fiam hogy mellettunk alszik es nem a kisagyban,most ugy szokatjuk vissza hogy napkozben mindig a kisagyban jatszik es ott is alszik el,ejszakara meg majd szepen aprankent. Javasoltak azt is hogy amit polot hordok tegyem a kisagyba hogy erezze az illatom es ejszaka is konnyen elaludjon ott. Talan megprobalkozom majd vele ha mas megoldas nem lesz.

Javaslom ti is valami ilyen modszert valasszatok. A kisfiam 2 honapig megszokta hogy rajtam alszik el,aztan utana amikor lattam hogy almos letettem es simogattam,dudoltam neki. Azota igy alszik de van mikor magatol,valamivel konnyebb mint jarkalni vele es ringatni. Nekunk a cumi sokat segitett mert megnyugszik tole nagyon. Probalkozz hatha valami bevalik

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 11. 20:54 Privát üzenet

Járkálsz velük? Vagy ülsz? Fitnesz labda nem jó? Utána az ágyukban alszanak?

Lassan amúgy kezdjétek a meseolvasást. Bújjatok össze velük. Aztán legyen a ringatás. Aztán talán elmarad.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont szept. 11. 21:22 Privát üzenet
Lányomat kellett sokat ringatni, rettenetes hasfájós volt, utána mikor már jobb lett a helyzet összebújtunk, simogattam, dúdoltam halkan még el nem aludt.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont szept. 11. 23:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Járkálni mar annyira nem kell, ülök inkább. Ha melléjük fekszek akkor hiába voltak álmosak egyből nevetnek és játszanak. Kisagyban alszanak.

# 4/4Időpont szept. 12. 06:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy szoktassam le az altatásról?
Cicin altatasrol hogyan szoktassam le?
Hogyan szoktassam le 1 hónapos babámat a kézben ringatásról, kézben altatásról?
Hogyan szoktassam le a most 1 éves kisfiamat a ringatva altatásrol?
4hónapos kisfiamat hogyan szoktassam le a kézben altatásról?
Hogyan szoktassam le az altatásról?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!