Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez tényleg lehet idegrendszeri...

Ez tényleg lehet idegrendszeri károsodás? Vagy csinálnak ilyet a babák?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 hónapos, és mostanában állandóan markolászik mindent de szinte folyamatosan.van, hogy a fülét piszkálja véresre, és pl. pelenkázáskor a hasát markolássza.

A lábujjai is elég gyakran vannak behajlítva, és ez aggaszt nagyon. A keze lába is folymatosan jár. Egy "kedves" ismerősöm szerint vagy idegrendszeri károsodott vagy down-kóros :( a hónap végén megyünk neurológushoz más miatt, nála is rákérdezek, hogy ez normális-e.


2019. szept. 12. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is csinalta, már nem emlékszem, hogy mikor, semmi baja
2019. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az ismerősöd idegkárosult már bocs...
2019. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden babára jellemző a markolászás, csak úgy a semmit is markolgatják. Meg az is jellemző, hogy jár kezük, lábuk.
2019. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3,5 hónapos babám van, ő is csinál ilyesmiket. Se fejlodesneurologus, se gyerekorvos, se védőnő nem mondta hogy bármi gond lenne. Ebben a korban egyébként is mindent megfognak ami a kezük ügyébe kerül :)
2019. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A "kedves" ismerősöd egész egyszerűen hülye, már bocs.

3-4 hónap között a kisfiam is csinálta. Egész egyszerűen evés közben is markolászott, járt a lába, minden volt. Egészséges baba :) Most 4,5 hós, kicsit kezd megnyugodni, bár új dolgok jönnek, most néha a keze mozog ezerrel. Mi megkezdtük a hozzátáplálást, volt, hogy repült a kanál, volt, hogy megfogta, betömte a szájába és nem lehetett elvenni tőle :D

2019. szept. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!