Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Humana Baby Fit tápszer...

Humana Baby Fit tápszer tényleg túl hízlaló már egy 10 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Már csak reggel és este kap tápszert a kisfiam, a többi étkezés ki van váltva. Reggel 150, este 250 milit eszik belőle. 10 kg, kicsit husis, de magas is. Nem tűnik kövérnek, csak a combja kicsit hurkás.

Neurológusnál voltunk és ő mondta, hogy váltsuk tápszert, mert ettől ilyen "kövér". Ő erre fogta a megkésett mozgásfejlődését.

Csak szerintem hülyeség ez?

Én is pufi baba voltam, de már 9 hónaposan jártam.


2019. szept. 12. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem hülyeség. A fiam 6 hónapos, 7,5 kiló, Humana Baby Fit tápszert eszik. A két lányom is azt evett egy éves koráig (mind a 3 gyerek nagyon bukós) soha nem voltak kövérek.
2019. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lányom is ezt eszi, ugyanígy reggel és este, mindkétszer 210ml víz + 7 kanál tápszer, pár nap múlva 11 hónapos lesz, még nincs egészen 9kg.
2019. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Ja igen, pont pár napja néztem meg a kcal értéke 100g-nak ugyanannyi, mint a Beba vagy a Milupa tápszernek. Viszont energiában dupla mennyiség szabadul fel, de szerintem ettől éppen hogy mozgékonyabbnak kéne lennie.
2019. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kúszik- mászik- feláll nincs semmi megkésve. A fiam 10 hósan csinálta mindezt, egyszerre,és csak 8 kilo volt. 12 hó+1 naposan elindult. Ő is ezt a tápszert ette egészen elhagyásig ( 18 hó). Most 21 hós 11 kilo.
2019. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt kell adni, amelyik bevált. Mi próbáltunk 6 fajtát mire sikerult megtalálni az igazit. Milumil volt, viszont a tejitaltol hasmenés lett, milupa vált be ebből.
2019. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem! Az én lányom 6 hósan felállt, 8 hósan már stabilan járt, viszont ő is husisabb volt mindig az átlagnál. Most másfél éves, 15 kg. Nem tápszer függő, ilyen a genetikájuk. Nekem azt mondta a doki, hogy ahogy nyúlik, úgy fog soványodni, 3-4 évesen már nem lesz ilyen pufi.
2019. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!