Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajanlanatok ezt az eteto szeket?

Ajanlanatok ezt az eteto szeket?

Figyelt kérdés

Kerem csak azok valaszoljanak akik mar hasznaltak


Stokke etetoszekkel szemezek amit ujszulottnkortol lehet hasznalni

Van valakinek tapasztalata? Az Kicsit zavar h nincs elotte ilyen asztalka v minek nevezzem amikor mar tud ulni az kellene nem?



2019. szept. 15. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Sztem nem er ennyit. Mi is vettünk egy draga hiperszuper, dönthető, alakuthato szeket aztan a gyerekem utalta. El is adtam az első baleknak es vettem egy ikea antilplopot. Na azt szereti


Egyebkent egy újszülött mit csinal egy etetoszekben?

2019. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szinten vettunk egy draga csilli villi 100 funkcios etetoszeket, vegul rgy ikea antilop valt be!🙄🤔
2019. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A stokke tripp trapp-ra gondolsz? Én az újszülötteknek való részt nem vettem meg mert szoptattam és nem éreztük szükségét. Mi nagyon szeretjük, praktikus és könnyen tisztántartható. Egyébként lehet hozzá tálcát is venni
2019. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azert kell az ujszulott resz mert a babam 6 hos tapszeres es a dokink tancsara elkezdjuk a hozzataplalast viszont mivel koraszulott ezert korrigaltan meg csak 3 hos igy mozgasfejlodesben ott tart ahol egy 3 honapos baba. Szoval ezert kell a dontheto resz, ultetni meg nem szabad koszonom a valaszokat megnezem ezt az antilopot
2019. szept. 15. 19:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a stokke egy kalap xar.
2019. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont úgy voltam mint az első kettő. Hiper szuper csillivilli etetőszék, alig vártam hogy használhassuk. De őszintén nem tudom ki utálta jobban, a fiam vagy én. Neki láthatóan kényelmetlen volt folyton fel akart ülni benne. És mikor már ülni tudott akkor se volt neki kényelmes. Én meg utáltam hogy lehetetlen helyekre tudja bekenni a kaját. Tovább tartott a takarítása mint az evés. Most 10 hónapos, és most váltottam én is antilopra. Ezt imádja ő is és én is.
2019. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Antilop csak ülnii tudó babáknak való


Az első lépések nálunk pihiszékben történtek.

Amikor aban felült, akkor tettem át etetőszékbe ( ami egyébként fp dönthető

2019. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amugy en nem feltetlenul vagyom csilli villi etetoszekre siman megvenem ezt az ikeasat, de nekem ugye fontos h dontheto legyen... es ezektol a gagyi muanyagoktol meg rosszul vagyok, es nem is olcsobbak nagyon mint egy stokke
2019. szept. 16. 06:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Hat figyu, te tudod. En fiam is sajna 3his kortol vegyesen anyatejes/tapis volt, 5 hosan kezdtuk el a ht-t o sem ult. En is a pihenőszekben kezdtem etetni 1-1 kanal kostoltatassal a gyo tanacsara. Aztan vettunk dönthető szeket de sztem tokre felesleges volt, mert sokaig meg nem evett mennyiséget még. Aztan meg ugye nalunk is jott az antilop mire mondjuk kivaltottunk egy kajalast. Addig csak szenvedtunk a donthetoben.


Most varom a masodikat, vele remelem azert tovább sikerul a szoptatas, de hogy en tobb dönthető szeket nem akarok a lakasban az tuti.

2019. szept. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk amit a hatos irt a takaritas resze az nalunk is igy volt. Istenem de utaltam. Mindig történt valami baleset. Plusz a szek nagy volt. A hely kicsi. En ennyit nem takaritottam az eletemben semmit mint azt a szart. Viszont az a stokke mas a kepek alapjan mint egy atlagos műanyag párnas etetoszek. (azt irta is a kerdezo h olyat nem akar)

Egyebkent a masik faktor h minel parnasabb, annal melegebb egy szék ami miatt nyaron el lehet jutni arra a szintre h a gyerek mar a latvanytol is ordit, bele se kell tenni.

2019. szept. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!