Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzási orr folyással mi...

Fogzási orr folyással mi többet tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Tegnapi napunk rutin szerűen zajlott minden gond nélkül. 9hónapos fiamnak gond nélkül bújt ki a két alsó foga, pár napja észrevettem hogy felül duzzadt az ínye. Na tegnap lefekvés után egy oraval sirva kelt eszméletlen mennyiségű orrfolyással. Megnyugodott utána ugyanúgy jó kedve volt jatszott, kiszivtam az orrát, de igazából semmire nem jutottam mert a sírással (utálja) ugyanúgy vissza termelődött. Utana mar nem is volt hajlandó cicizni, nehezen vagy egyaltalan nem kapott levegőt közbe. Cumival alszik, el tudtam akkor még altatni de ha lefektettem jobban folyt az orra figyeltem alvas kozbe hamar kikopte a cumit és a szajan vette a levegot inkabb.. Kb egy orat aludt ugyanigy ébredt.. Persze amit tudtam megint kiszivtam, szinten nem akart/tudott cicizni először se pepet se üveget nem fogadta el, most volt hajlandó enni par kanál pepet és inni teat (kb 1,5ora elteltevel). Szegénykém mar nagyon almos viszont szerencsére ha mar fel kel és at lendulunk a sirason kb 10perc utana jo kedve van jatszik. Most aludt el nem rég gondolom egy ora mulva ismét felkel..

Feltetelezem h a fogatol folyik így az orra, mert mondom lefekvesnel semmi tünet nem volt. Mennyi ideig tart ez?

Mit tudok tenni ha a porszivozas nem segít neki hogy nyugodtabban tudjon aludni?

Mértem lázat, hőemelkedése nincs.


2019. szept. 16. 03:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 hétig szokott folyni az orra, mikor bújik ki a fog. Neki sincs semmi más tünete, ami betegségre utalna, így tuti a foga és át is tör utána. Szerintem porszívózáson kívül nem sokat tehetsz, nálunk szerencsére az éjszakai alvást nem nagyon befolyásolta (amúgy is sokszor kel), inkább nappal folyt neki. Mi nem próbáltuk, de esetleg lehet kapni ilyen mellre hátra kenhető kenőcsöt, eukaliptusz vagy mentol, hátha attól picit kidugul neki és nyugodtabban alszik.
2019. szept. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!