Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz kesobb ha most nem...

Mi lesz kesobb ha most nem csinalja amit kene?

Figyelt kérdés
2 honap 4 napos a kisbabam es meg mindig nem tudja emelni a fejet :( tudom hogy hipoton a hata nyaka jarunk is konduktorhoz meg devenyre (tudom tudom van aki szerint a kettot nem szabad keverni, nekunk a neurologusunk azt mondta h marpedig lehet es bizunk benne) de ennek ellenere meg mindig nem emeli. Mi lesz igy kesobb? :( nagyon le fog maradni:(

2019. szept. 16. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Mi lenne? Nem tanul meg kiscsoportos korára integrálni?


Később majd fogja emelni. Bízz már kicsit a gyerekedben. Foglalkoznak vele, ez a fontos.

2019. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan lehet egyszerre csinálni. Mi vojtazunk is mellettük, kis korban katonaztunk.

Remélhetőleg szépen lassan megerősödik. Leginkább attól függ, hogy mi áll a háttérben. Van-e valamilyen betegség, sérülés vagy "csak" alkati hipoton.

Van facen egy Hypoton gyermekek szülői közössége nevű csoport. Rengeteg történet, ötlet van ott.

Minden jót! Bízz a picidben. Járjatok tornára ezzel teheted a legtöbbet.

2019. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodj meg. Tornátratják, erősítik. Fogja csinálni. Az én kisebb fiam olyan, hogy nem csinálta sokáig, aztán egyik napról a másikra több mindent is. Egyszerre kezdett forogni, tágyakért nyúlni kúszogatni. Most kúszik rendesen és kutyázik, de nem másik, nem ül, nem áll. Tuti ezeket is egyszerre fogja. Szervi baja neki nincs.
2019. szept. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*tornáztatják.

Amúgy 3 éves korra behozzák a lemaradást.

2019. szept. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán picit sem emeli? Akkor sem ha felhivod a figyelmét valamivel? Vagy emeli de nem tartja sokaig?

Egyébként szerintem is bizz benne, azzal és a tornával teszel érte a legtöbbet!

Plusz naponta sokszor (amikor csak lehet) tedd hasra. Próbáld mindenfélével felhivni a figyelmét, és bizz benne! És szerintem azért tartsd észben, hogy még annyira nincs lemaradva.

Mi is jartunk Devenyeshez anno (igaz mi feszesseg miatt) ő azt mondta 3 hónapos korra elvárás hogy tudja emelni és picit megtartani a fejét. Sok sikert!!!

2019. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az is fontos, hogy otthon foglalkozz vele. Kérdezd meg a szakemberektől miket csinálj vele és minden nap dolgoztasd meg. A mi Dévényesünk is mindig azt mondta, hogy ez bizony kemény munka.
2019. szept. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Picit se emeli :( mindig nap tornazok vele, katona modszert mondtak itthonra. Elegge kezdek ketsegbeesni :(
2019. szept. 18. 12:49
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Ne ess kétségbe. Szerintem ha a konduktor nem lát nagy bajt, akkor biztos nincs. Hisz ők nap mint nap babákkal, gyerekekkel foglalkoznak, nemde? Neurológusnál jártatok amúgy? Csak azért kérdem mert én is tök parában voltam a feszesség miatt, és mikor elmentünk a neurológushoz, aki nem látott semmi különöset (4 hónapos korában voltunk) akkor megnyugodtam.
2019. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!