Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kislányom hisztizik?

11 hónapos kislányom hisztizik?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Kislányom 11hónapos,pár napja azt csinálja,ha valamit nem engedek meg neki,vagy nem úgy van ahogy ő elképzelte,akkor írgalmatlan sírásba,hisztibe vágja magát.Zokog szinte.

Ilyenre gondolok,hogy nem engedem neki,hogy a papírzsepkendőt megegye.Este 11ig is fent lenne akár,de én 9-10fele szeretném ha elaludna.Nagyon türelmes vagyok hozzá,de rossz látni mikor így sír.


2019. szept. 16. 23:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Ilyenkor ki mit tesz ?? Mi vált be ?
2019. szept. 16. 23:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyém is dettó így csinálja. Próbálok valami alternatívát adni. Sokszor a konyhából kerítek neki valamit, pl van az a szilikon olajozós ecset, vagy egy műanyag merőkanál, ilyesmiket kap helyette, de semmiképpen sem engedem, hogy ugyanazt csinálja, mint előtte, mert akkor csak azt tanulja meg, hogy ha sír, akkor az lesz, amit ő akar. Amivel bajban vagyok, az a szaladgálás, mert az a mindene, de még nem tud egyedül, én meg elfáradok a görnyedés-szaladás kombótól, ahelyett viszont nehezen találok alternatívát...
2019. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen,mászna ő is ezerrel.Bár én addig míg megpucolom a krumplit addig kint van velem az etetőszékbe.De,igen ahogy te is mindod nem mindent engedhetünk meg nekik.Ilyenkor megvagyok lőve.
2019. szept. 16. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:
En azt csinalom, h a nem kardinalis kerdesekben engedem, hogy azt tegye, amit szeretne. A veszelyes dolgokat kiveve persze. Ha sir, ne add meg magad, mert jol latod h akkor fejedre no. Tereld el a figyelmet ilyenkor massal. Enyem 1 eves mult, egy kis zsarnok tudna lenni, ha hagynam. Azert ovatosan, mert neha hagyni kell az erdekervenyesitest is tanulmanyozni..
2019. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!