Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire kell figyelni babakocsi...

Mire kell figyelni babakocsi vásárláskor? Mik a fontosak egy babakocsin?

Figyelt kérdés

Gondolok pl. a kerekekre, tolásirányra, tartozákokra, háttámla állításra stb.


Köszönöm a segítséget


2010. júl. 15. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:

- átfordítható kar

- bolygósítható nagy kerekek (ha tudod hogy leginkább aszfalton fogod tolni a kocsit, akkor jó a kicsi kerék is.)

- legyen vízszintesig dönthető

- legyen lábzsákja

- legyen olyan része ahova be tudsz tenni egy-két szatyrot

2010. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez teljesen attól függ mivel közlekedsz majd leginkább(gyalog a boltig vagy séta plusz kocsi, vagy inkább BKV)

Ja és hogy milyenek az utak felétek.Ha ramaty, és sokat sétálsz mindenképpen nagy kerekű, masszív kocsi kell, ahogy az első is írta, háttámlája vízszintesig dönthető, legyen hozzá legalább lábzsák.Az ilyen típusú babakocsik kicsit nehezebbek, de masszívak, viszont a csomagtartóban több helyet foglalnak, és BKV-ra is nehezebb feltolni.

Ha nem rosszak az utak, nem kell "terepre" használni, és sokat mész BKV-val, akkor könnyebbet válassz, kisebb kerekekkel.Bááár, akikkel eddig beszéltem, azok mind azt mondták, hogy csak arra figyeljek, hogy a kerekei nagyok legyenek.

nem tudom árban mi az ideális, de most divatosak a lengyel kocsik, ezeket általában netről lehet megrendelni,masszívak, nem olyan drágák, és elég sok tartozék van hozzájuk.

2010. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a babkocsivalasztasban az elso szempont az lesz, hogy massziv legyen es gumikereku mert nem aszfalton fogom hasznalni.Aztan meg legyen atfordithato a tolokar es tudjam hasznalni ujszulott kortol, egeszen addig, amig szukseg lesz ra.Nem akarok tul dragat se venni de azert fontos a jo minoseg es inkabb egy picivel tobbet fizetek erte, minthogy fel ev mulva masikat kelljen vennem.

17 hetes km

2010. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi

Mi téli babát várunk, és faluban lakunk.

Itt aszfaltos az út, de a parkban ugye fűben kell tolni. Akkor a nagy kerék a célszerú.

Ha a városba megyünk kocsival akkor ezek szerint az összecsukásra és a méretre kell figyelni, hogy beférjen.

A tartozékok közül mi fontos? Lábzsák, esővédő...?

2010. júl. 15. 10:19
 5/9 anonim ***** válasza:

második vagyok, küldök pár linket, nem tudom van-e elképzelésed, de ezek árban jók, és sok tartozékuk van(esővédő,szúnyogháló, lábzsák,stb)

Ehhez még hordozó is van!Láttam élőben, nagyon jó, masszív, szerintem az ilyen típusúak lennék jók neked, mivel nagyon jól téliesíthető.Annyi egyedül a hibája, hogy nagy kicsit mikor össze van csukva:

[link]

ehhez igaz, hogy nincs hordozó, de ez is jól téliesíthető, és nem is drága:

[link]

árulnak a brendonban is kettő olyan fajtát, amik szerintem jók árban is, és masszívak, nagyok, ez azért is fontos, mert ha téli babád lesz, akkor jövő télen is csak 1 éves lesz, szóval hacukával is jó ha kényelmesen elfér a kocsiban.A mostani divatos kocsikban, a nagyon márkásokban nekem az nem tetszik, hogy 1 évesen téli ruhával már csak nyomorog benne a baba.

[link]

[link]

[link]

nekünk is téli babánk lesz, nekem most ez tetszik nagyon:

[link]

ez mondjuk drágább, de elég sok minden benne van.Ez azért jó, mert masszív,és a váz külön összecsukható.Mondjuk én a másodikon lakom, lift nincs, szóval ezt is nehézkes lesz felvinni, de talán egyszerűbb "darabokban", mint egy egész kocsit:)a vázat meg szerintem lent is hagyhatom.

De ezen az oldalon még sok babakocsi van,tudsz keresgélni.

Remélem tudtam segíteni:)

2010. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és a kerék mindenképp tömör legyen, ne felfújhatós, mert az elég ciki, ha séta közben defektet kapsz....
2010. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ja és még itt is vannak hasonlók:

[link]

csak ez a bolt Pesten van, szóval nem tudom mennyire tudjátok megnézni...

2010. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
itt tök jól össze van foglalva minden szempont, amire figyelni kell, és hogy miért: [link]
2010. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm minenkinek, nagyon hasznos tanácsokat adtatok
2010. júl. 16. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!