Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kabat vagy bundazsak?

Kabat vagy bundazsak?

Figyelt kérdés
Telen v keso osszel amikor mar hideg van akkor vastag kabat kell a babakocsiban a gyerekre (most 2 hos) vagy bundazsak? V mindketto?:) teljesen nem tudom ezt elnezest elso baba...

2019. szept. 20. 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Monello kiscsillag. Könnyű ráadni. Nem kell nagyon alá öltöztetni
2019. szept. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj most nezem hogy akkor meg ott van az overall is mint opcio... segitseg, mi lenne a legpraktikisabb??
2019. szept. 20. 06:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Én overalt adtam a fiaimra, nekem az volt praktikus. Van belőle vastag teli, vékonyabb, előálló.


Kabat szerintem babának meg nem jól használható. Egy év körüli vilt, mikor vettem neki kabátot, de jóval rutkabban használta mint az overalt. Most két évesen is overal és kabat ami lesz a nagynak, a fel éves tesoinak overaljuk lesz.

2019. szept. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lanyom szeptemberi, de nalunk ugy oktober kozepe vegeig jo ido volt, igy kb november elejetol overaloztam, december kozepetol pedig abbol is vastagabbat adtam ra. A babakocsink mozes resze vastagfalu, igy zsak nem kellett, az overallon kivul meg egy melegebb takaroval vedtem a hidegtol. Sosem volt beteg 🙏🙏
2019. szept. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kabát ekkorának nem praktikus. Mi overált használtunk az első télen augusztusi babával, de a most féléves tesó is overált kap erre a télre.

Olyat nézz, aminek zárt a lába vagy a keze-lába visszahajtható.

2019. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Októberi volt a lányunk.Bundazsákban szépen elvolt.
2019. szept. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. fél éves korig bundazsák (kivéve, ha hordoznád, mert ugye akkor terpeszben kell lennie), utána overál. A kabát felcsúszik a derekáról, amikor ölbe veszed és egyszerűbb is egybe becipzározni az egész gyereket induláskor.
2019. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!