Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most ebbe a 17fokba és szeles...

Most ebbe a 17fokba és szeles időbe milyen ruhát adtok a 3hónapos gyerekre hosszabb babakocsis útra?

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 09:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Hosszú ujjú body,harisnya,nadrág,pulcsi,őszi sapi,erre gondoltam,meg betakarni,így jó?
2019. szept. 20. 09:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Hosszú body, vastag harisnya, plüssmellény. Ha szél van sapi és vékony takaró.
2019. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Az enyém már nagyobb, de harisnyát csak télen adtam rá, nadrág és takaró bőven elegendő 17 fokban, egyébként kb. úgy öltöztettem, mint magamat, maximum plusz egy réteg, később rájöttem, hogy a lányom sokkal jobban bírja a hideget, mint én, így most már éjjel vékonyabb takaró van rajta, mint rajtam.
2019. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk lejet,hogy túlzás a harisnya.Az se jó,ha túlöltöztetem.
2019. szept. 20. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:
En a 2,5hnaposomat igy viszem most setizni: vastag hosszu body, vastag pluss gatyo(talpas), vastag pluss kardigan, vekony sapesz es erre egy vekony takaro. Olyan jokat alszik igy a babakocsiba. De ez nehez amugy, en is mindig dilemmazok mit adjak ra
2019. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!