Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is ordít orrszívá...

A ti babátok is ordít orrszívás közben?

Figyelt kérdés
Annyira ordít, hogy már becsukogatok mindent nehogy azt gondolják a szomszédok hogy bántom.. Alapból alig bírom lefogni, közben pedig tiszta erőből ordít. 1 éves
2019. szept. 20. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Mint a sakál.

Hozzáteszem, én is ordítanék.

2019. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
A saját orrod is porszívózod? Neked kellemes? Nyugaton ezért meg is büntetnének.
2019. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ennyi idosen rettentoen sirt. En ugy tudtam neki csinalni egyedul, h hanyadt lefektettem az agyunkra, a laba vegehez ultem kinyujtott labakkal ugy, hogy a lamaim kozott legyen a buksija, es a vadlijaim alatt a kis karja, igy nem tudott kapalozni se, es elforditani se a fejet. Ez a poz nem faj neki, nem tudod megnyomni vele. Igy gyorsabban vegeztunk is, es mehetett a dolgara 🙂
2019. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Az enyém nem ordít, de mi vettünk extra halk porszívót pont ezért. Nem volt olcsó de ez az egyik dolog amire azt mondom, hogy megérte.
2019. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Próbáltuk azt is amit nekem kell szívni és próbáltuk azt a régebbi fajtát amin egy gumit kell össze nyomni és mindnél ordított. Tehát nem hiszem hogy a porszívó lenne a gond. Viszont ez vált be legjobban.
2019. szept. 20. 15:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam a nosibot és az orszi porszit is magamon, a Nosibo hatásosabb szerintem, azt használjuk. Eleinte ordított ő is, de 1,5 évesen már magának szívta ugyesen!
2019. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Persze. Mint a legtöbb gyerek. De majd megszokja, és túllendül ezen az időszakon. Nálunk a következő korszak ezután már az volt, hogy ő szívta magának.
2019. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, off, de kérdező, válaszolók, nálatok mindig sírt orszívás közben? Nálunk 7 hós, és még egyszer sem sírt közben, pedig gyakran használunk orrsprayt is. Van esély, hogy így marad?
2019. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, lehet hogy így marad de lehet hogy nem ez kiszámíthatatlan. Az én lányom az orrszperjt sem engedi, bár azt én sem szeretem.
2019. szept. 20. 18:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp. Az én fiam is üvöltött. Egyszer apuka elkezdett poenkodni, szívta magának közben produkálta magát. Utána az egyik plussnek is. Elkezdett hangosan nevetni rajta és utána kezdte el megengedni úgy, hogy nem kellett lefogni.
2019. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!