Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A meg magatol ulni nem tudo...

A meg magatol ulni nem tudo fel eves babat beletennetek jatszoteri babahintaba? Nem karos a gerincenek?

Figyelt kérdés
Mielott jonnek az okoskodok, NEM ROLUNK van szo, egyik ismerosomnel lattam kepet h hintazik a kicsi de latszott a foton h nem igazan tud meg ulni. Mikor talalkoztunk megkerdeztem h csucsul e mar a kicsi azt mondta h nem. Csupan ezert teszem fol a kerdesemet.
2019. szept. 20. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném bele.
2019. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha mar felül magatol:)
2019. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem
2019. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. De azért volt olyan rokon aki beletette, nem haragudtam érte, fél éves volt a lányom és teljesen be volt öltöztetve egy nagy párnás overálba, tulajdonképpen kitámasztotta. Szóval van ilyen helyzet. De alapból ülni nem tudó gyereket nem ültetünk.
2019. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem tenném bele és nem is tettem addig hintába a fiamat, míg nem tudott ülni. Sőt, addig nem is ültettem, nem véletlenül, hisz csak árt a gerincének.
2019. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos lányomat beletettük kipróbálás céljából. Nagyon tetszett neki, ezért kicsit fáj is a szívem, hogy nem ülhet még benne. De itthonra szereztünk Adamo hintát, így abban tudjuk hintáztatni.
2019. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi a hozzaszolasokat ment a zold 🙂
2019. szept. 20. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Az a pár perc semmi a következő 12év napi 10 óra iskola, telefonos görnyedéshez képest
2019. szept. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!