Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hány honapos korig itta...

Kinek hány honapos korig itta a “baba-kisgyermek” a tejitalt /tapszert/tejet /kakaót akinek sajnos nem cicizett?

Figyelt kérdés
Másfél evesem elutasítja a tejitalt napok óta. Eleg nekik mar a szilárd ?
2019. szept. 21. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
1 éves korig
2019. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
10 hónapos koráig szopizott a nagy, akkor már nem fogadott el semmi ilyesmit. Kap sok tejterméket (joghurt, túró, tejföl, sajt), fejlődik rendesen. 😊
2019. szept. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elegendő. Az enyém issza reggel-este, 2 éves 3 hónapos, ha adsz tejterméket, meg normális kaját akkor nem létszükséglet a tejital.
2019. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

A 16 éves gyerekem is iszik kakaót, meg én is, 45 évesen...

A másfél éves eszik már rendesen, nem kell neki tápszer. A tejtermékeket pedig próbáld akkor sajttal, túróval, joghurttal bevinni

2019. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyenfuggo. 1 évesék és szeretik meg. Néha kakaóval csinálom nekik. De a kakaót pl én is szeretem.
2019. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lànyom 2 évesen igényli. De volt időszak, mikor nem itta.

Fiam (most lesz 4 éves) 2 évesen elutasította a tápszert, tejallergiás volt 3 éves korig, tejmentes tàpszerén kívül más tejalapút nem kaphatott. 3 évesen kinőtte, és rá is szokott a kakaóra de pár hónapja nem kéri. Ha mégis kérné, természetesen kapna.

Amíg 1 évig nem itta se volt baja, vér kàlciumszintje rendben volt. Húst mondjuk eszik rendesen, úgyhogy àllati fehérje nélkül nem maradt.

2019. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2éves 4hónapos még mindig kéri a tápszert reggel-este.
2019. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 éves korig tápszer, 2,5 éves korig tejital, 3 éves korig tejital/tej mikor melyik, 4 múlt, reggel-este tej. Persze ehhez rendesen eszik is mindent.
2019. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majdnem 2,5 éves volt mikor elkezdtem lassan kiváltani a tápszerét tejre. Speciális tápszert evett ami 3 éves korig adható és támogatott.
2020. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!