Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet választanátok?

Melyik nevet választanátok?

Figyelt kérdés

Nanett,Ninett,Netta,Nina,Narina

Mirana,Melina,Medina


2019. szept. 22. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nina
2019. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Narina, de azért nagyban függ a vezetéknévtől is.
2019. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előttem lévő, függ a vezetéknévtől, de ezek közül nekem a Nina a legszimpatikusabb.
2019. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami normális, embernek is adható név esetleg? Ha nagyon nincs más, akkor zokogva Melina, arról legalább látszik hogy nem egy állatnév, de az is rettenetes.
2019. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nina
2019. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4!


Ezek mind embernek adhato nevek. Allatnev a Foltos, Muci, Villám, Blöki, stb. Attól, hogy valaki ember nevet ad egy állatnak, még nem lesz belole állatnev. A szomszédom egyik macskáját Károlynak, a másikat meg Ferdinándnak hívják, ettől ezek még férfi nevek maradnak.

2019. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
6os, azért képzelj már el egy Dr xy Ninát vagy Nanettet...nem találod poénosnak és komolytalannak? Embernek gáz nevek, becenévnek még elmennek de másra nem.
2019. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van Nina ismerősöm. 16 éves, úgyhogy nem tudom doktor lesz e belőle. Tok mindegy mi a neve, a doktori diplomája nem ezen múlik. Ha meg nem tetszik neki, majd megváltoztatja. Ennyi.
2019. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!