Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha több órára elmentek otthonr...

Ha több órára elmentek otthonról a gyerekkel, mennyi pelenkát visztek magatokkal? Volt már, hogy nem volt elég?

Figyelt kérdés

2019. szept. 22. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mekkora gyerek.

Néhány órás programra kettőnél többet nem.

De az első pár hónapra már annyira nem emlékszem, akkor lehet, hogy többet. De akkor nem vittük gyakran.

2019. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Én biztosra megyek,mindig többet viszek,mint amennyire szükség lehet,pelenkázótáskában elfér. Attól is függ,hova megyünk,mennyi az a pár óra,illetve,ha nagyon meleg van,és többet iszik,akkor a többnél még többet😃. Étrendtől is függ. Ha olyat evett,amitől tudom,hogy hajlamos bekakilni,akkor +2-őt beteszek még. Számosítva pl.3-4 órára viszek 3-at. És van úgy,hogy haza is hozom mind a 3-at😃. Ha dokihoz,védőnőhöz megyünk,többet viszek,mert mielőtt bemegyünk,kicserélem akkor is,ha csak 1× pisilt bele. Annak a híve vagyok,hogy legyen inkább több,és hozzam haza,minthogy ne tudjam kicserélni,ha szükség van rá.
2019. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Kiegészítve: alapesetben értettem a 3-at,a nagy meleg és az étrend,illetve doki esetén adjatok hozzá + 2-őt. Túlzás tudom,de ez van.😃
2019. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Most, hogy már 2 éves a lányom, csak 2-3-at viszek általában, de nemrég megesett, hogy nem volt elég:


Kirándulni mentünk több órára, és raktunk fel róla postot a facebookra. Hazafelé úton nővéremék ránk írtak, hogy ugorjunk be hozzájuk, úgy is ahol laknak az útközben van nekünk hazafelé.


Megérkeztünk hozzájuk, és meleg volt a lakásukban, ezért levettem Lettiről a melegítőnadrágot, hogy pólóban és pelusban legyen. Látom, hogy útközben sokat pisilt (mindig hirtelen pisil sokat) és ballonszerűvé dagadt a pelenkája.


Kicseréltem neki, utána az unokatesójával leguggolva játszott az építőkockákkal a szőnyegen, erre rotyogni kezdett a popsi és hirtelen büdi lett.


Belenézek hátul, bekakilt, úgyhogy megint peluscsere.


Ezzel az utolsó pelenkánkat adtam rá, áll a kanapé mellett, rámnéz fura szemekkel, rotty-rotty, bellekaka. A második adagot későbbre tartogatta. :O


Így a tesómnak kellett adnia egyet az uncsitesó pelusai közül, az már szerencsére kibírta hazáig. :)

2019. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
2-t, mindig elegendő volt.
2019. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Hú, 4es nem tiszta, az tuti😆
2019. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2.
2019. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tudom 6-os,de ez van,mindig túlzásokba esem😃. De semmi baj,ez vagyok én😃. 4-es voltam.
2019. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja,bocsi,elnéztem,3-as vagyok. De annyira magamra vettem a "nem tisztát",mintha nekem szólt volna😃. Bocs,4-es.
2019. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam van mindig 5db a pelenkázó táskában, ami elfogy visszapótlom. A súlya 50g, hely meg van... Dilemma megoldva 🤷🏻‍♀️
2019. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!