Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 6 hós lessz.1hete...

Kislányom 6 hós lessz.1hete minden éjszaka pontosan éjfél után mindíg felkel, és nagyon sír alig tudom megnyugtatni. Más mondta tegyem át a kiságyát mert lehet "rossz energia van azon a részen" áttettem és semmi változás. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze az energia szintekhez és szomorú hogy szerinted van hiszen átraktad az ágyat.


Ez ilyen. A babák egy darabig jól aztán rosszul alszanak majd megint jól és így tovább. Ritka hogy valaki mindig jó alvó vagy mindig rossz alvó.

2019. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődéssel van összefüggésben. Mi is ezzel küszködünk már kb.3 hete. Megugrott a mozgásfejlődése,ami kihat az alvásra. De a foga is nőhet,az is zavarhatja. Ha pedig ezek kombinációja...😃. El fog múlni,ne aggódj. Hát,én is ebben bízok😃.
2019. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most olvasom a kérdésed. Sajnos a választ nem tudom, de a mi kisfiunk is. Csinàlta és néha csinálja ezt. Azt hiszem olyan 5 hós korában volt először, de akkor még nagyon ritkán fordult elő. 6-7 hónap között meg volt olyan hét, hogy 3x is egymas után. Nálunk 20-kor van kb esti elalvás, és a kisfiam szinte óramű pontosan 23-kor felsírt, nagyon riadtan és keservesen. Nem nehéz megnyugtatni és visszaaltatni (kb 5-10 perc) de nagyon zaklatott ilyenkor. Most már lassan 8 hónapos lesz. Nem akarom elkiabálni de most megint ritkábban van ilyen. Én a fogára gyanakszom (2 van lent? és kettő már áttőrt fent) vagy nem is tudom. Nálatok azóta javult a helyzet?
2019. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!