Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy foglalkozzo...

Mit csináljak hogy foglalkozzon a gyerekkel az apja? És hogy megértse azzal nem ér el semmit ha megvesz neki mindent?

Figyelt kérdés

Jó tényleg szereti meg mindig vásárol neki mindent megvesz tényleg akármit de nem foglalkozik vele mikor nála van. Én nem akarom hogy tvzzen az a gyerek meg telot nyomkodja össze vissza mert azt is odaadja neki és itthon még nem érti meg hogy nem szabad ahhoz nyúlni.

2 hónapos volt mikor elváltunk.


2019. szept. 25. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ebből nagyon az jön le, hogy teljesen más az értékrendetek, és nem tisztel téged( mivel totál semmibe veszi a kéréseidet a gyerekkel kapcsolatban). Sajnos nem tudom, mit tehetnél, itt a beszélgetés nem hiszem, hogy segít,(Azért megpróbálnám) lehet, hogy valamilyen szankciókkal lehetne elejét venni a dolognak, de nem tudom, mi lehetne az. Sajnálom, hogy nem tudok érdemben segíteni.

26/N

2019. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Halgattass az apjával Csernus Imre könyvet , meg mondd el nekk ,hogyha így folytatja a gyereke utálni fogja őt
2019. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!