Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szeretnék már 20 évesen...

Miért szeretnék már 20 évesen ennyire kisbabát? Bővebb lennt

Figyelt kérdés

Számomra annyira érthetetlen , hogy ilyen korán olyan erőss bennem ez az érzés , leírhatatlan ..

Egyedül a felelősségtudat írja felül ezt a vágyat , és arra késztet , hogy még várjak , hogy mindent megadhassak majd jobban mint most a babámnak .

Képes vagyok a nap 24órájában erre gondolni hogy már akarom azt a sok problémát és azt a mégtöbb boldogságot amit egy baba jelent.

Miért jött ez az ösztönös érzés ilyen korán?



2019. szept. 26. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert ilyen alkat vagy. Keress rá az ún. Madonna archetípusra. Ezek a nők mindent megtesznek azért, hogy gyerekük legyen és rendkívül boldogtalanok, ha nem lehet gyerekük. A katolikus egyház és a mindenkori társadalom legklasszikusabb és alap nőtípusa.
2019. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ilyen alkat vagy, de az is lehet, hogy pillanatnyi fellángolás.

Nem tudom, hogy van-e a közeledben gyerek. Nekem 20 évesen nem volt és el tudtam képzelni, hogy fiatalon szüljek, meg milyen kis aranyosak a gyerekek... Most 30 leszek és nem akarok gyereket, ehhez az is hozzájárult, hogy láttam, hogy a környezetemben többen szültek.

2019. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Mert nagyon unatkozol.

Tanulj inkább valami értelmeset, egy normális szak mellett nem agyalnál ennyit ezen 20 évesen.

2019. szept. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Kedves harmadik , másodéves egyetemista vagyok pénzügy számvitelen, de köszi a jó tanácsot unatkozni egyáltalán nem szoktam e miatt, és a tanulásommal sincs gond .

Valószínű ilyen vagyok , de most még képtelen vagyok elképzelni , hogy később talán ne akarnék babát.

Nem hinném hogy fellángolás.Túl erőss érzés , ez biztos.

2019. szept. 26. 10:01
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát gondoltam, csak azon csodálkozom, hogy nem a doktorit csinálod :)
2019. szept. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen (másfél hónappal a szülinapom előtt) szültem, 8 hónapos lesz a kis kincsem. Férjemmel februárba lesz 3 éve, hogy együtt vagyunk. Még a baba előtt kiköltöztünk Németországba. Itt született. Nem bántam meg hogy ilyen fiatalon szültem. 19 vagyok, a párom 27.
2019. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó , nagyon jó volt ezt így most végig olvasni , irigyellek érte ! Komolyan

Sok boldogságot a picihez és egymáshoz :) !!

2019. szept. 26. 18:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia nekünk is fiatalon sikerült, 19 volt a párom, én akkor 21, most 6 éves a lányunk, hamarosan 7, és jövő márciusra várjuk a tesóját, még nem tudjuk, fiú e vagy lány. Nem bánom, hogy így alakult,bár jöhetett volna hamarabb is a második. Üdv. :-)
2019. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves #8 Gratulálok mindkét csöppséghez , és boldog baba várást :)

Biztosan kis boldog család lehettek. Sok sikert mindenhez !:)

2019. szept. 27. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!