Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális az, hogy 11...

Mennyire normális az, hogy 11 hónapos babám nem ül nyugodtan az ölembe pár másodpercre sem?

Figyelt kérdés
Szinte sosem ül nyugodtan az ölembe, dobálja magát, és hisztizik, rögtön fel akar állni. Mindez nagyon aggaszt, mivel pár hét múlva utazunk külföldre, és nem tudom, hogy fog tudni ülni az ölemben nyugodtan a 3 órás repülőút alatt.
2019. szept. 30. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. 11 hónapos fiam is ezt csinálja. Kivéve ha a kedvenc játéka van a kezében, akkor azzal elvan úgy 4-5 percig.

Hú, hát én nem vinném repülővel az tuti. Mióta mászik már az autós ülésbe is utál lenni, pedig előtte szerette.

2019. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. Nálunk is úgy van, ha a kezébe adok babapiskótát, akkor elvan pár percig. Viszont ő az autósülést szereti, jókat alszik benne.

Én is gondolkodom, hogy jó ötlet-e menni. A férjem megy üzleti útra külföldre, és őt kísérnénk el.

2019. szept. 30. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék vele így repülni.
2019. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
38%
Bizonyára nem kéne akkor az asszonyra gondolni...
2019. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!