Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedved anyukák! Vannak e itt...

Kedved anyukák! Vannak e itt olyan anyukák akik úgy érezték gyermekük értelmileg le van maradva 16-17 hósan, de később ezeket behozta és minden rendben volt?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok,hogy nem integet,nem mutatja testrészeit,nem nagyon utánoz,nem beszél.
2019. okt. 2. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

16-17 hónaposan nem kell beszélni, nem kell megmutatni a testrészeit.

Azt hogy érted, hogy nem utánoz? Nem tesz úgy, pl: mintha telefonálna, törölgetne, főzne?

Egyébként kisfiam le volt maradva, de soha nem hittem, hogy baj lenne az értelmével.

2019. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Törölgetést,főzést utánoz.Arra gondolok,hogy pl arckifejezéseket nem utánoz,mondjuk nyelvnyujtogatás.

Az értelménél pl hogy ha mondom hozd ide a játékot(pl hápi)nem teszi meg vagy gyere ide az sem.Nem mutogat,csak ránéz amit kérdezek hogy hol van.

2019. okt. 2. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha nem mutogat? Arra sem amit nem ér el? Tapsolni szokott? Miket ert meg abbol amit mondasz?
2019. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pár napja a virágra rámutat meg ha nem ér el vmit odanyújtja a kezét de nem mutatóujjal.Tapsolni tud.

Megérti pl megyünk tátá,akkor megy az ajtóhoz,pancsizni akkor próbál vetkőzni.Fésülködj meg,guritsd el a labdát,küldj puszit.Ezeket érti.Dobd ki a szemetet.Vedd le a zoknit.

Ha a kezébe van vmi és elkérem odaadja.

2019. okt. 2. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok. Nem vagyok se szakerto se semmi csak egy anya. Szerintem semmi baja a kisgyerekednek. Légy turelmes. Mindent megfog szepen tanulni.
2019. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"pl arckifejezéseket nem utánoz,mondjuk nyelvnyujtogatás"


Nem is kell neki 😂

minimum 4-5 évesektől várjuk el logopédián is, de még nekik se megy sokszor


Utánzás alatt a cselekvések másolását értjük. Tiéd csinálja, pipa.

Ahogy írod, ért is, csinálja is amit kérsz, feltéve hogy van kedve - pipa

Nem kell mindent teljesítő robotnak lennie. 🙈

Teljesen oké leírás alapján, szomorú hogy kételkedsz az értelmében.

2019. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!