Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan szokott lenni hogy...

Olyan szokott lenni hogy tiszta a pelus de kicserélitek vagy nem azért cseréltek pelenkát mert bekakált/pisilt?

Figyelt kérdés
Milyen esetekben fordul elő?
2019. okt. 2. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Szokott.Pl amikor megyünk dokihoz hiába tiszta,mégis másikat adok rá. Lehet hülyeség,de berögzült, hogy ha egyszer leveszem akkor új kerüljön rá
2019. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Habteljesen üres nem cserélek, de ilyen azerintem max 1-2-szer fordult elő, amikor bekakilt tisztábatettem, de még korai volt fürdeni

Fél óra múlva vittemés még nem pisilt azóta

2019. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta pelust miért cserélnék? Egyszerűen nem látom az okot, hogy mi másért venném le, minthogy került bele valami? :o
2019. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó

Az 1es pl leírta,hogy mi oka lehet

2019. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is akkor cserélek amikoe dokinál le kell venni. Ugyanazt már nem adom rá vissza hiába tiszta
2019. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is még csak fürdés előtt fordult elő, hogy levettem róla és üres volt, de láttam a fütyijén, hogy slagolnia kell úgyhogy visszaadtam rá és pisilt is bele.
2019. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi mosipelusozunk, 3 óránként ajánlatos cserélni akkor is, ha nincs teli.
2019. okt. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!