Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan problémám van hogy van...

Olyan problémám van hogy van egy 2,5 hós babam. Szinte egész nap sir, talán max pár óra mikor nem. Foglalkozom vele de őt az sem érdekli, hasfájós volt de kapja az infacolt, csak a kaja ami megnyugtatja (tápszer). Mi lehet a baj mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Ha evett, pelenka rendben, lehet fázik vagy ép melege van.
2019. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 piroska és a farkas ***** válasza:
68%
Nem lehet, h túleteted?
2019. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát gondoltam erre én is de kellemes idő van a lakásban.

Cipelem ha ugy igényli, bármennyi ideig is de sokszor csak akkor is sír...

2019. okt. 5. 20:00
 4/18 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt baj... Nem gondolom hogy tul lenne etetve, kb. 2 hete kezdódőtt ez
2019. okt. 5. 20:01
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Hasfajas simán benne lehet. Illetve érik az idegrendszere szerintem, neki minden új meg. Ha nincs laza, van pisi, kaki nincs gond. Tedd mellre, hátha megnyugszik, bugyolald be, hogy biztonságban érezze magát.
2019. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Kaki Pisi rendben, nem lázas, szopizni sajnos nem tud.. 5napos kora óta tápszeres.. Néha el van azért beszélek neki akkor ugy vigyorog hogy hihetetlen, de abban a percben képes olyan visitásba is kezdeni hogy hihetetlen.

Vagy ez hiszti lehet?

2019. okt. 5. 20:26
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet,hogy érzi,hogy feszült vagy?
2019. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Nalunk is ez a helyzet! 2,5 hos tapszeres es par hete kezdodott regen tok jol elvolt alar 30-40 percet jatszoszonyegen, ha meginta sikitott akkor atraktam a mamarooba, addig en reggeliztem, osszeszedtem magam, elmosogoattam rendet raktam ilyenek. Uatam jatszottam vele “beszegettunk”. Alom volt az egesz. Na most mar ilyen nincs, 5bpercig van el max barhol aztan ordit akkor is ha felveszem. Nem tudom miert v mi a megoldas csak gondolom leirom h nem vagy egyedul.
2019. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetne már hiszti? 2.5 hónapos

Egyszerűen ő ilyen baba. Az enyém is ilyen volt. 6 hónapig le se lehetett tenni. Most meg egész nap rám se hederít, úgy elvan. 11 hónapos.

Majd változik, ne aggódj. Jobb lesz sokkal.

2019. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kicsit most megnyugodtam,hogy nem vagyok egyedül.. Igen eddig nálunk is jol ment minden sirt de nem volt ennyire vészes, lehet érzi azt is hogy kicsit feszült vagyok de nem azért vagyok feszült mert mimdig csak sír hanem azért mert nem tudok neki segíteni. Gondoltam arra hogy fogzás is lehet mert a nyála is rengeteg van, de ez túl korai, vagy ettől a hülye időtől is ilyen,

A hisztit csak azért irtam mert már több embertől is megkaptam azt mert ez biztos hiszti..

2019. okt. 5. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!