Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég egy 160 ml-es cumisüveg...

Elég egy 160 ml-es cumisüveg beszerzése kezdetben?

Figyelt kérdés

Első baba lesz, remélhetőleg szoptatni fogom. A védőnő javaslatára elég egy újszülött cumisüveg beszerzése , mert később majd ebből fog inni, erre úgyis szükség lesz.


Ti mit gondoltok? Nem célszerűbb egy nagyobbat beszerezni? Mondjuk séták alkalmával praktikusabb, de amint lehet pohárból itatnám.



2019. okt. 6. 21:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szoptatni akarsz, egyáltalán nem jó ötlet üvegből itatni. Soha
2019. okt. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Vegyél 1 nagyobbat, aminek a cumi része hasonlít a mellbimbódhoz. Ha hozzátáplálásig nem lesz rá szükség, később ezt a cumit ki lehet cserélni itatópohár csőrre a vízhez, teához. A 160 ml kicsi (szerintem).
2019. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
6 hónapig anyatejes (tegyük fel,hogy nem kell táp). Én addig nem itattam,mert a mell "okos". Ha a baba csak szomjas,hígabb a tej,ha éhes,akkor sűrűbb. Én sem hittem,de tapasztaltam. Az ivócumi káros a szopóreflexre,a fogív fejlődésére stb. Itatsd kis pohárból vagy csőrösből. Inni csak vizet,nem cukros leveket, cukros teát, szörpöt,nyuszis kakaót,mert az több fronton is káros.
2019. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Felesleges kiadás, ha szoptatni szeretnél.
2019. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És ha nem sikerül szoptatnom? Vagy kell tápszeres kiegészítés? Vagy majd akkor küldjem el venni a férjemet valamit és gondolkozzak akkor?
2019. okt. 6. 22:06
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ott ahol a tápszert megveszi tej, lesz cumisüveg is. Tápot sem veszel előre. ;)
2019. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
*megveszitek
2019. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én ilyet vettem, de nekem a második, az elsőt szoptattam, remélem, most sem lesz gond. Viszont tudom, hogy apa és a tesó akarja majd odaadni a lefejt tejet, erre pedig jó lesz a kis cumisüveg. Meg a biztonság kedvéért is, ha esetleg mégsem lesz tejem.
2019. okt. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Először is. Írd be hogy lll.hu és azon belül olvasgass (cumizavarról is). Ha mégis kell táp, ajánlott szoptatásbarát eszközöket választani. A cumisüveg nem tartozik közé. De a fecskendő, kiskanál, pohár (hihetetlen hogy milyen jól tudnak inni belőle) igen. A védőnő szavának sem kell mindent elhinni. Ők sem kompetensek a legtöbb esetben ilyen téren
2019. okt. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%
Egyenlőre sztem is elég ez a kisebb, utána majd látod. Én mindenképp vennék, császáros voltam bő 1,5 hét volt mire megindult a tejem. Egyszerűbb volt, hogy ott van kéznél.
2019. okt. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!