Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan gyerekülés (nem...

Van olyan gyerekülés (nem hordozó), ami övvel és isofix-el is beköthető?

Figyelt kérdés
2019. okt. 7. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Van olyan isofixes, amit nem lehet csak övvel (a talp nélkül)??
2019. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden isofixes köthető ővvel is.

Vagyis nem találtam olyat eddig, ami nem

2019. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Cybex Sirona, Maxi-Cosi Assisfix és Römer Swingfix/Dualfix közül egyiket sem lehet bekötni övvel. Olyat keresek, amit csak övvel is be lehet kötni, mert az egyik autónkban nincs isofix.
2019. okt. 7. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Na várjatok, lehet én nem vagyok még elég olvasott a témában de az isofixnek nem épp az a lényege, hogy nem kell és nem is szabad övvel bekötni?
2019. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dehogynem. De vannak olyan ülések (Maxi Cosi Beryl, csak az nekünk nem jó), aminek a talpa olyan kialakítású, hogy ha van isofix azzal is be lehet kötni, de ha nincs, övvel is. Ilyet keresek.
2019. okt. 8. 12:42
 6/6 anonim válasza:

Hello


Mi Chicco seat up gyerekülést vettünk egy 9 hós babának.


0-25kg-ig.


Isofxes és az autó saját övével is beköthető.


Ami azért is jó mert ha autó cserére kerül a sor akkor mi isofixes autót fogunk nézni és abba is jó lesz.



Mellesleg van ADAC tesztje!

2020. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!