Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, ha 3 honaposan nem...

Nagy baj, ha 3 honaposan nem emeli meg a babam a fejet?

Figyelt kérdés

1 hettel mult 3 hos, epphogycsak egy icipicit tudja megemli par masodpercre aztan ordit. Gyenge a nyaka ezt mondtak az orvosok jarunk tornara de nagyon el vagyok keseredve

Ez mar azert eleg nagy lemaradas ugye? :(



2019. okt. 7. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen baj, de ha jártok tornára nemsokára megemeli majd.
2019. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ne stresszeld magadat. Igen le van maradva, de pont ezért jártok tornára. Majd behozza. Lehet minden mást még seperc alatt elsajátít
2019. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A torna segíteni fog! Főleg ilyen piciknél a leghatásosabb. Hogy mekkora a lemaradás, szerintem ők korrektebben tudnak erre válaszolni, de a lényeg, hogy a problémával foglalkoztok.
2019. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Vidd el úszni, komolyan. Mi is járunk, bár az én lányomnak semmi problémája nincs, de több olyan baba is jár a csoportunkba akiknek doki, konduktor tanácsolta az úszást és nagyon jó tapasztalatok vannak. Van egy kisfiú, akinek az egyik oldala sokkal gyengébb volt, 4 hónapnyi torna után semmi javulás, egy hónapnyi úszás után viszont megdöbbentő volt a különbség. 3 hónapos kor után lehet menni egyébként is, vesztenivalótok nincs, mert egy nagyon szuper, tartalmas közös program.
2019. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eleget fekszik hason?

Ne aggódj. Vidd el tornára, hamar be fogja hozni a lemaradást. Nem lesz semmi gond 🙂

2019. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!