Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 34 hetes terhes vagyok és van...

34 hetes terhes vagyok és van egy 19 hónapos lányom, de igen nehezen tudom ellátni a dolgaim . Akiknek volt még egy pici az hogyan oldota meg az utólsó heteket terhesen?

Figyelt kérdés
Sajnos anyukám segítségére szorultam mert már a háztartást nem tudom megoldani és a séta sem megy hogy levigyem a kislányom vagy játszak vele.Nagyon elkeserít hogy ilyen tehetetlen lettem .
2019. okt. 9. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell megoldanod ahogyan a baba születése után is meg kell majd.
2019. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem már majdnem 2 évesem volt, de azért leírom. Nekem nem volt segítség, ezért az ételt sokszor hozattam vagy gyorsan elkészíthetőeket csináltam (néha a férjemet kértem meg és én csak az utasításokat adtam). a mindennapos porszívózást-felmosást elengedtem, csak az alap rendrakást csináltam. a többit pedig 7végén. vasalni csak a legszükségesebbeket és azt is ülve :) a gyerekkel sokat játszottam puzzlet, orvososat, ilyesmit. a sétára nem tudok megoldást, nekem a végére mindig sírhatnékom volt a fáradtságtól.
2019. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetne rosszabb, te már a finishben vagy! 19 hetes vagyok, csak wc-re kelhetnék fel de van egy 7 és egy 3.5 évesem akiket el kell látni amíg apuka dolgozik, pl. egyik héten enyém az egész du/este rettegve h mikor önt el a vér.
2019. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom igazán megértelek remélem minden rendben lesz és nem lesz semmi gond kitartást .🤞❤
2019. okt. 9. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem egyedül neveltem a gyerekeimet, így munka után a férjem, szabadságon-hétvégén a férjem gondozta a gyerekünket, amikor már nehéz volt nekem.


Ahogyan a háztartást is ő vitte. Munka után pont annyira bonyolult neki, mint nekem egy folyamatos felügyeletet igénylő gyerekkel. Egyebekben takarítónő és délelőtti bölcsi is volt, ahová az apja vitte, nyilván, nem én.

2019. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
13 hónapos volt a magy, mikor született a második. Nekem nem volt problémám, ugyanúgy emeltem, elláttam őt és a háztartást is, ahogy addig.
2019. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
7 hónapig nekem is ment a séta takarítás minden mint addig .De már nagyon megterhel minden hatalmas a hasam mintha ikreket várnék a pulzusom 120 nál jár folyton és még sorolhatnám .De mindenki máshogy viseli a terhességet
2019. okt. 9. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a kicsi 14 hónapos volt, amikor született a nagy.

A takarítást a takarítónő csinálta. Játszótérre meg ilyesmi azt a nagymama csinálta. A férjem meg amiben tudott segített, mivel ő cég vezető, neki nem olyan nagyon kötött a munkája. De én az utolsó hetekben is főztem és amikor amit tudtam csináltam.

2019. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Követem


Bár csak a felé él vagyok, de 18 hós lesz a nagy mirr megszületik a pici


Nálunk 3 nap az teljesen az enyém, apuka iskolába jár meló mellett, este 9-0:30 ér haza reggeltől.


Tudom, hogy amiatt, hogy később jobb legyen. De rettegek a végétől, attól, hogy hogy lesz ha a 2 gyereket kell este elrendeznem.

2019. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!